15
new stories - click to show

Pavel Tesař

Related to

Hodnocení uživatelů: Krvavý román (LokVar) - 60 % [Gimli35]

13.January » i-divadlo.cz
65 %. Příjemná divadelní jednohubka, které by k vyššímu hodnocení býval pomohl lepší přednes B. Hubené. Pánové skvělí, P. Tesař zmákne Klause i Filipovského/Funese. ;)

Hodnocení uživatelů: Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka (Divadlo v Dlouhé) - 100 % [Radarrius]

20.December » i-divadlo.cz
Jedinečné propojení fascinace šedesátkami, kouzla vánoc a energie herců. Emoce, smích, nostalgie a radost ze života.

Tři siláci na silnici. Pohádka o odvaze a boji s tyranem

16.December » Radio Junior
Když tři bratři Petr, Martin a Josef dorostou do věku na ženění, upeče jim máma buchty a pošle je do světa, aby si našli nevěsty. Na svých cestách však potkají velké zlo.

Z vlaků do náhradních autobusů. Cestující mezi Brnem a Blanskem čeká roční výluka

10.December » ČRo Brno
Mezi Blanskem a Brnem zhruba rok nepojedou vlaky. Vlaková výluka začne na jednom z nejvytíženějších koridorů na jižní Moravě 12. prosince.

Hodnocení uživatelů: Krvavý román (LokVar) - 80 % [Matěj Konečný]

18.July » i-divadlo.cz
Hodinová masáž bránice plná loutkařských ale i jiných vtipných momentů. Příběh sice složitý ale dobře touto formou stravitelný.

Lobel, Arnold: Kvak a Žbluňk od jara do Vánoc

30.May » iLiteratura.cz
Vydavatelství Tympanum se po osmi letech od zpracování nejznámějšího textu Arnolda Lobela k oblíbené zvířecí dvojici vrátilo a připravilo k vydání další příběhy, které by neměly chybět v audiotéce milovníka dobrých audioknih i dobrého hlasového he...

Recenze: Bláznivá jízda z Hradce

20.April » i-divadlo.cz
Část uměleckého vedení Divadla v Dlouhé, konkrétně SKUTR, oslovilo pro novou rodinnou inscenaci režiséra Jakuba Kroftu, bývalého uměleckého šéfa královéhradeckého divadla DRAK. Jakub Krofta nyní působí ve Vratislavském loutkovém divadle. Režisér s...

Regina Holásková z VyVolených: Zkrásněla a našla klid i nové životní poslání

3.January » Kafe.cz
Každý si pamatuje její tenké hnědé obočí, tmavou konturovací tužku kolem rtů a odbarvenou hřívu. To byla Regina Holásková, která byla žhavou kandidátkou na výhru v první řadě VyVolených. Po nepříjemných životních peripetiích se zdá, že Regina kone...

Tři siláci na silnici. Pohádka o odvaze a boji s tyranem

14.December » Radio Junior
Když tři bratři Petr, Martin a Josef dorostou do věku na ženění, upeče jim máma buchty a pošle je do světa, aby si našli nevěsty. Na svých cestách však potkají velké zlo.

Opraveny další dvě výpravní budovy

28.November » Vlaky.net
Správa železnic opravila na Karlovarsku další dvě nádražní budovy Správce železniční sítě dokončil opravu dvou výpravních budov v Karlovarském kraji. Jde o objekty ve Stráži nad Ohří a v Tršnici na trati číslo 140 Chomutov - Karlovy Vary – Cheb. O...

Tato informační stránka o Pavel Tesař zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Tesař" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes