Pavel Tesař

Vztahuje se k

Cesta vlakem mezi skalami u Domašova bude bezpečnější a rychlejší

6.listopadu » Olomoucký deník
Přírodní park Údolí Bystřice s lomy, četnými skalními výchozy, kamennými moři nabízí z vlaku atraktivní pohledy. Pokud na trati Olomouc – Opava není v Hlubočkách a Hrubé Vodě výluka.

Rekonstrukce mostu přes Orlík, obnova milevského nádraží i nové spoje

ČERVENÁ NAD VLTAVOU/MILEVSKO - Správa železniční dopraní cesty plánuje kompletní rekonstrukci železničního mostu, který se při svém vzniku klenul nad údolím Vltavy u Červené nad Vltavou a dnes se tyčí nad Orlickou přehradou. Most dosud nebyl rozsá...

Rychlé zprávy: Jak jsem se ztratil - 500

12.října » i-divadlo.cz
Divadlo v Dlouhé v pondělí 15. října 2018 uvede již 500. reprízu inscenace Jana Borny Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka. Inscenace podle Malé vánoční povídky Ludvíka Aškenazyho měla premiéru 26. února 2000 a v tu chvíli nikdo nečekal, ...

Na železnici mezi Jihlavou a Lukou našli mrtvého. Vlaky nejezdily

17.září » Týden.cz
Na železniční výhybce v Jihlavě ve směru Luka nad Jihlavou byl ráno nalezen mrtvý muž. Předpokládá se, že ho srazil některý noční vlak, řekl ČTK mluvčí Správy železniční dopravní cesty Pavel Tesař.

Obyvatelé Paceřic sepsali petici, podle hygieny ale hluková zátěž splňuje limity

17.září » Liberecký deník
Paceřice – Radek Dobrovolný si občas před usnutím pro zajímavost počítá, jak dlouho neprojede žádné auto. „Když je to 20 vteřin, tak je to zázrak,“ upozornil. Jeho dům stojí v Paceřicích na Turnovsku, jen zhruba sto metrů od rychlostní silnice I/3...

Na železnici mezi Jihlavou a Lukou našli mrtvého. Vlaky nejezdí

17.září » Týden.cz
Na železniční výhybce v Jihlavě ve směru Luka nad Jihlavou byl ráno nalezen mrtvý člověk. Předpokládá se, že ho srazil nějaký noční vlak, řekl ČTK mluvčí Správy železniční dopravní cesty Pavel Tesař.

V úseku Luka nad Jihlavou – Jihlava byl v kolejišti nalezen mrtvý člověk. Provoz na trati stojí

17.září » Jihlavská Drbna
Lidský život vyhasl na železniční výhybce v Jihlavě ve směru Luka nad Jihlavou, kde byl dnes ráno nalezen mrtvý člověk. Podle mluvčího Správy železniční dopravní cesty Pavla Tesaře se událost stala během nočních hodin.

Přívalový déšť na Kutnohorsku: zaplavená obec i vyplavené kino

3.září » Kutnohorský deník
Kutnohorsko /FOTOGALERIE/ - Po horkém a suchém létě přišel v průběhu víkendu všemi toužebně očekávaný déšť. Jenže místo tolik potřebné vláhy přinesl na mnoha místech kutnohorského okresu závažné problémy.

Na trať Posázavského pacifiku se po bouřce sesunul svah, vlaky zůstaly stát

3.září » iDNES.cz
Na železniční trať mezi Ledčí nad Sázavou a Vlastějovicemi se v noci na pondělí po bouřce sesunul svah. Jednokolejná trať na trase takzvaného Posázavského pacifiku se ocitla na dlouhé hodiny mimo provoz.

Vlaky na trati Posázavského pacifiku stojí

3.září » Kutnohorský deník
Ledeč nad Sázavou/Vlastějovice - Po nedělní noční bouřce se na trať takzvaného Posázavského pacifiku sesunul svah. Jednokolejná trať je v tuto chvíli mimo provoz, na místě probíhá vyšetřování.

Na trať se v noci sesunul svah. Posázavský pacifik je mimo provoz

3.září » globe24.cz
Ledeč nad Sázavou - Na železniční trať mezi Ledčí nad Sázavou a Vlastějovicemi se po nedělní bouřce v noci na dnešek sesunul svah. Jednokolejná trať na trase takzvaného Posázavského pacifiku je v místě sesuvu mimo provoz. Pracovníci Správy železni...

Tato informační stránka o Pavel Tesař zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Tesař" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes