15
new stories - click to show

Martina Hašková

Related to

Ve Vícemilicích připravují měření. Řidiči nedodržují padesátku

18.October » Vyškovský deník
Na úsekové měření rychlosti, které město aktuálně chystá, se budou muset do budoucna připravit řidiči na silnici I/50 v bučovické místní části Vícemilice. „V Bučovicích úsekové měření zatím nemáme. Stacionární radar je ale umístěný na výjezdu směr...

Bučovický lesopark je skoro hotov. Otevřou ho za týden

5.September » Vyškovský deník
Poslední detaily zbývají v Bučovicích do dokončení obnovy lesoparku Kalvárie, který už nyní slouží místním na procházky a odpočinek. „V polovině příštího týdne je ještě v plánu instalace informačních panelů. Pak bude vše hotové,“ potvrdila mluvčí ...

Festival Rockové školy i letní kino. Bučovice v červenci oživí hudební akce

Po měsících nejistoty mohou pořadatelé pozvat zájemce na bučovický festival Rockové školy. Musí však přijmout mnohá omezení. Město také chystá v zámeckém parku letní kino.

Bučovické koupaliště v pátek otevírá. S novou pokladnou i moderním hřištěm

Později, ale přece. Plovárna v Bučovicích v pátek přivítá první letošní návštěvníky. Kvůli počasí otevřela později než obvykle.

Rozhýbání turismu: peníze na zrušené akce napumpují do kultury nebo letního kina

Možnosti k nalákání turistů hledají po uvolnění omezení představitelé měst a obcí na Vyškovsku. „U vstupu do zooparku zřídíme odloučené pracoviště Turistického informačního centra. Smyslem je propagace města a okolí, navázání přívětivého kontaktu ...

Na obnovu historických varhan vybrali 170 tisíc. Na opravu však zatím nestačí

9.December » Vyškovský deník
Bučovice – Na opravu historických varhan se bučovické farnosti podařilo od drobných dárců nashromáždit přes 170 tisíc korun. Informovala o tom mluvčí Bučovic Martina Hašková.

Územní plán Bučovic: Mezi domy a firmou chceme stromy, zní od lidí z Klobouček

11.November » Vyškovský deník
Bučovice – Veřejné projednávání změny územního plánu připravují v pondělí od čtyř hodin odpoledne v kině Brigáda v Bučovicích. Jedním z místních, který netají své obavy, je člen iniciativy Za zdravé Kloboučky Jiří Řezníček.

V Bučovicích si posvítí na noční klid

9.October » Vyškovský deník
Bučovice – V Bučovicích se zaměří na dodržování nočního klidu. „V následujících měsících budou strážníci monitorovat situaci ve městě,“ uvedla mluvčí Bučovic Martina Hašková.

Nedostatek učitelů? Školky ve Vyškově se sloučí

Vyškov - Mateřské školy ve vyškovských místních částech Opatovice a Rychtářov se sloučí kvůli špatné personální situaci v Rychtářově.

Bučovice budou obléhat Švédi, Výrovice pořádají Ovčácké slavnosti

Bučovice /TIPY NA VÍKEND, FOTOGALERIE/ - Bojové pokřiky válečníků ve starodávných uniformách a řinčení zbraní rozezní v sobotu okolí zámku v Bučovicích na Vyškovsku. Na dosah bitevnímu poli se ocitnou lidé, kteří navštíví tamní městské slavnosti p...

Tato informační stránka o Martina Hašková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martina Hašková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes