15
new stories - click to show

Pavel Hinner

Related to

Posila pro ofenzivu Poruby. Přichází bývalý útočník Energie či Pirátů

6.January » Hokej.cz
V Chance lize se jim daří, hokejisté Poruby se drží na předních pozicích, vedení klubu nicméně dál posiluje kádr. Posledním přírůstkem do týmu je Lukáš Klíma – bývalý útočník Karlových Varů, Chomutova a dalších klubů přichází zkvalitnit ofenzivu.

Zrušení postupu? Faul na ambice klubů. Berbrovina, zní ze Vsetína

20.December » iSport.cz
Podraz. Nesmysl. Berbrovina. Tak reagují zástupci prvoligových klubů na údajnou myšlenku zástupců APK, že by vítěz Chance ligy nepostoupil do extraligy. „Nic takového jsem nezaslechl, a to jsem byl ve čtvrtek na svazu,“ reaguje Pavel Hinner, gener...

Pojď trénovat, dojali Výborného fanoušci. Porubě už jen radí, žena ho má za blázna

13.December » Aktuálně.cz
Kdysi na něj pokřikovali, teď Františka Výborného v Ostravě velebí. Porubě pomáhá jako poradce, stres už nechce. Přesto dojíždí dlouhé kilometry.

Poruba odkládá zápasy, v týmu se vyskytl koronavirus

9.December » Hokej.cz
Hokejisté prvoligové Poruby nesehrají poslední dva duely před plánovanou přestávkou, v týmu totiž hlásí výskyt nemoci covid-19. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

Tak přece jen! Demel se upsal v extralize, může hrát i za Porubu

23.September » Hokej.cz
Obránce Patrik Demel nakonec přece jen stráví aktuální sezonu v extralize – na roční smlouvě s opcí se domluvil v Litvínově s tím, že bude mít zároveň vyřízeny střídavé starty do prvoligové mateřské Poruby. Oba kluby o tom informovaly na svých web...

PODCAST: Hinner o ambicích i trenérech v Porubě. Jak často chodí do kabiny?

21.September » Hokej.cz
Nová epizoda podcastu 1. Liga, taky liga shrnuje aktuální dění v Chance lize, vyzdvihuje úspěchy i krachy v úvodních kolech a přináší další exkluzivní rozhovor. Tentokrát stanul za mikrofonem generální manažer týmu HC RT TORAX Poruba Pavel Hinner.

PREVIEW: Poruba mluví o extralize. A její kádr opravdu budí respekt

3.September » Hokej.cz
Vítězem přestupového období v Chance lize je Poruba. Ze středu tabulky se může posunout až na její čelo. Vypadá to, že právě Ostravané budou největšími vyzyvateli Kladna v boji o postup.

Obavy potvrzeny! Poruba v karanténě, nakaženo je až deset lidí

5.August » Hokej.cz
Do karantény zamířil už pátý prvoligový celek. Tentokrát se nákaza onemocněním covid-19 prokázala v Porubě. Pozitivních je osm členů A-týmu, u dalších dvou se ještě čeká na výsledky.

Nejen bývalý hráč NHL. Porubu povedou také Lipiansky s Žabkou

26.July » Hokej.cz
Ambiciózní Poruba v tomto týdnu zahájila druhou fázi přípravy na ledě, kterou zpestří trenérské osobnosti. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

Extraliga? Půjdeme za tím, hlásí manažer Poruby. Plánuje další posily?

18.July » Hokej.cz
Na přestupovém trhu jsou letos v Chance lize nejaktivnější. Jejich podpisy by jim mohl závidět i leckterý klub z extraligy. Řeč je o ostravské Porubě. Její generální manažer vypráví o skládání kádru, konkurenci nebo o tom, proč si v Porubě mohou d...

Extraliga? Půjdeme si za tím, hlásí manažer Poruby. Plánuje další posily?

18.July » Hokej.cz
Na přestupovém trhu jsou letos v Chance lize nejaktivnější. Jejich podpisy by jim mohl závidět i leckterý klub z extraligy. Řeč je o ostravské Porubě. Její generální manažer vypráví o skládání kádru, konkurenci nebo o tom, proč si v Porubě mohou d...

Tak ne Kadaň! Ruský střelec Žolobov míří k prvoligové konkurenci

8.July » Hokej.cz
Původně se zdálo, že bude ruský útočník Jurij Žolobov pokračovat v Kadani, kde loni vylétl a patřil k objevům Chance ligy.

Tato informační stránka o Pavel Hinner zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Hinner" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes