15
new stories - click to show

Michal Hlaváč

Related to

Po Vysočině jezdí Mobilní pošta. Zastavuje v malých obcích a poskytuje standardní služby

Kraj Vysočina začala tento týden křižovat tzv. Mobilní pošta. Zajede do dvaceti obcí, kde si lidé vyřídí běžné poštovní záležitosti.

Má přes 150 let a odborníci mu teď prodloužili život. Starý dub je symbolem přírodní rezervace Dubno

Spící lev a památný dub - dva důležité symboly přírodní rezervace Dubno u České Skalice na Náchodsku budou dál stát vedle sebe. Více než 150ti letému stromu ještě donedávna hrozila zkáza. Jeho stav totiž ohrožoval jak kolemjdoucí, tak i samotný po...

Film Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021): Vymodlený čtyřhodinový Snydercut

23.March » Kulturio.cz
Když v roce 2017 vstoupila do kin Liga spravedlnosti, trochu se očekávalo, že to bude průser. A taky že byl. The post Film Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021): Vymodlený čtyřhodinový Snydercut appeared first on Kulturio.cz .

Film Coming 2 America (2021): Zbytečné pokračování

15.March » Kulturio.cz
Cesta do Ameriky z roku 1988 patří mezi oblíbené komedie nejen v USA, ale i u nás. Zároveň patří mezi to nejlepší, v čem se objevil známý herec Eddie Murphy. The post Film Coming 2 America (2021): Zbytečné pokračování appeared first on Kulturio.cz .

Film Jako v bavlnce (2020): Cynický thriller se sympaticky nesympatickou Rosamund Pike

27.February » Kulturio.cz
Před zhlédnutím filmu jsem netušil, že v USA funguje takový systém, kdy může soud rozhodnout za nepřítomnosti dotyčné osoby o její nesvéprávnosti. The post Film Jako v bavlnce (2020): Cynický thriller se sympaticky nesympatickou Rosamund Pike appe...

Film Zprávy ze světa (2020): Tom Hanks hledá domov ztracené dívky

14.February » Kulturio.cz
Když jsem zjistil, že se chystá western v hlavní roli s Tomem Hanksem, který má pod režijním dohledem Paul Greengrass, nemohl jsem se filmu dočkat. The post Film Zprávy ze světa (2020): Tom Hanks hledá domov ztracené dívky appeared first on Kultur...

Seriál WandaVision (2021): Hodně netradiční marvelovka

4.February » Kulturio.cz
Marvel Cinematic Universe se rozšiřuje i o seriálovou tvorbu, jenž se bude zaměřovat na postavy, které byly spíše ve stínu Iron Mana, Thora a dalších. The post Seriál WandaVision (2021): Hodně netradiční marvelovka appeared first on Kulturio.cz .

Seriál Dějiny nadávání (2021): Nicolas Cage přibližuje původ sprostých slov

19.January » Kulturio.cz
Sprostá slova. Přemýšleli jste někdy, jak vznikla? Proč právě sprostá slova jsou sprostá? A co vůbec znamená, že jsou sprostá? Na tyto a další otázky hledá odpovědi oblíbený herec Nicolas Cage v dokumentární minisérii od streamovací služby Netflix...

Seriál Lupin (2021): Moderní lupič-gentleman

19.January » Kulturio.cz
Arséne Lupin je literární postava, která je ve Francii nesmírně populární. V oblibě ji má také hlavní hrdina nového francouzského seriálu Assane. The post Seriál Lupin (2021): Moderní lupič-gentleman appeared first on Kulturio.cz .

Seriál 30 stříbrných (2020) – Španělská produkce ukazuje to, čeho se Hollywood bojí

31.December » Kulturio.cz
Předplatitelé Netflixu nejspíš již zaznamenali celosvětový úspěch seriálu Papírový dům a možná narazili i na chválenou Díru. The post Seriál 30 stříbrných (2020) – Španělská produkce ukazuje to, čeho se Hollywood bojí appeared first on Kulturio.cz .

Film Mank (2020) aneb Když David Fincher dostane volnost

12.December » Kulturio.cz
Často bývá označován jako nejlepší audiovizuální dílo všech dob. The post Film Mank (2020) aneb Když David Fincher dostane volnost appeared first on Kulturio.cz .

Film Borat Subsequent Moviefilm (2020): Obří dávka nekorektního humoru v hyperkorektní době

14.November » Kulturio.cz
Herec a scenárista Sacha Baron Cohen vrací filmový život své (minimálně u nás) nejslavnější roli. Jako blesk z čistého nebe udeřila zpráva o pokračování patálií Borata Sagdiyeva, kazašského reportéra, který se po letech vrací do USA s důležitým úk...
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD
Tom Cruise - Herec
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Michal Hlaváč zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Hlaváč" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes