Michal Hlaváč

Related to

Film Gentlemani (2019): Guy Ritchie se vrací ke kořenům

4.February » Kulturio.cz
Britský tvůrce Guy Ritchie je za svou práci poslední léta spíše kritizovaný a diváci s nostalgií vzpomínají na jeho kultovní tvorbu z přelomu tisíciletí. The post Film Gentlemani (2019): Guy Ritchie se vrací ke kořenům appeared first on Kulturio.cz .

Film Králíček Jojo (2019): Na nácky s humorem

25.January » Kulturio.cz
Když Taika Waititi představil námět o nacistickém chlapci a imaginárním příteli, všichni věděli, že nás čeká dávka komických situací. The post Film Králíček Jojo (2019): Na nácky s humorem appeared first on Kulturio.cz .

Film Případ mrtvého nebožtíka (2020): Kriminální parodie s laciným humorem

18.January » Kulturio.cz
Televiznímu vysílání posledních dvacet let vládnou kriminální seriály. Režisér Miloslav Šmídmajer se rozhodl uchopit tento populární žánr z opačné strany. The post Film Případ mrtvého nebožtíka (2020): Kriminální parodie s laciným humorem appeared...

21 filmů, kterými si můžete okořenit sváteční atmosféru

21.December » Kulturio.cz
Během vánočních svátků a posledních dní v roce bývá televize zahlcená osvědčenými oblíbenými filmovými hity. The post 21 filmů, kterými si můžete okořenit sváteční atmosféru appeared first on Kulturio.cz .

Film 6 underground: Tajné operace (2019). Akční výplach od Michaela Baye

15.December » Kulturio.cz
Zkušený americký režisér Michael Bay s přibývajícími léty ztrácí lesk a jeho poslední filmy jsou pro fanoušky spíše zklamáním. The post Film 6 underground: Tajné operace (2019). Akční výplach od Michaela Baye appeared first on Kulturio.cz .

Seriál Watchmen (2019): Zklamání podzimní sezóny

5.December » Kulturio.cz
Čtvrtý díl očekávaného seriálu Watchmen nese název Pokud se ti nelíbí můj příběh, napiš si svůj vlastní. The post Seriál Watchmen (2019): Zklamání podzimní sezóny appeared first on Kulturio.cz .

Film Vlastníci (2019): Dvanáct rozhněvaných vlastníků

27.November » Kulturio.cz
Titulní odkaz ke slavnému americkému filmu není náhodný, jelikož nám snímek nabízí příběh odehrávající se převážně v jedné místnosti. The post Film Vlastníci (2019): Dvanáct rozhněvaných vlastníků appeared first on Kulturio.cz .

Tohle je lepší nevidět! 30 nejhorších seriálů, ze kterých bolí oči

22.November » Kulturio.cz
V dnešní internetové době je jednoduché dohledat si, kterému seriálu věnovat čas. The post Tohle je lepší nevidět! 30 nejhorších seriálů, ze kterých bolí oči appeared first on Kulturio.cz .

Film Joker (2019): Oscarový výkon Joaquina Phoenixe

5.October » Kulturio.cz
Snímek o zrodu nejznámějšího a nejoblíbenějšího Batmanova nepřítele překvapivě zabodoval v září na festivalu v Benátkách. The post Film Joker (2019): Oscarový výkon Joaquina Phoenixe appeared first on Kulturio.cz .

Film Rambo: Poslední krev (2019): Stalloneho rozlučka s ikonickým vojákem

22.September » Kulturio.cz
Před jednatřiceti lety, když byl do kin uveden Rambo III, nikoho ani ve snu nenapadlo, že by se na filmovém plátně ještě někdy setkal s legendárním válečným veteránem z vietnamské války. The post Film Rambo: Poslední krev (2019): Stalloneho rozluč...
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Michal Hlaváč zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Hlaváč" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes