15
new stories - click to show

Tomáš Novotný

Related to

3 důležité funkce vitamínu D – znáte je všechny?

3.December » Aktin
Vitamín D je nepostradatelný prvek organismu, který v těle hraje mnoho důležitých funkcí. Znáte je všechny a víte, odkud můžete vitamín D čerpat?

Češi se nemohli dočkat čepovaného piva. Ostravská hospoda se naplnila během půl hodiny

3.December » eXtra.cz
S úderem šesté hodiny ranní se dnes po mnoha týdnech otevřely stovky restaurací a hospod. Už v pondělí bylo přitom jasné, že bude nával. Lidé si zamlouvali místa dopředu, navíc ve stravovacích podnicích smí být pouze polovina maximálně kapacity. T...

Nedočkaví štamgasti vyrazili na pivo už v šest ráno. O půl sedmé byla plná hospoda

3.December » CNN Prima NEWS
Je šest hodin ráno, výčepní Žaneta z ostravské pivnice Venuše právě odmyká hospodu. Dříve to ani nešlo, restaurace mohou otevírat až v šest, a to po pauze, která trvala od 14. října. Přijde vůbec někdo tak brzo? „V půl sedmé bude plno,“ prorokuje ...

AdParáda: Desítka nejlepších kampaní za říjen

2.December » MediaGuru
Představujeme shortlist deseti nejlepších kampaní za říjen, který sestavuje reklamní hitparáda Art Directors Club.

Jak si správně vybrat sportovní hodinky?

30.November » Aktin
Vybíráte si své nové chytré hodinky na běhání nebo na jinou sportovní aktivitu? Těchto 5 základních kroků byste měli zvážit před jejich koupí.

Jak zhubnout břicho? 6 kroků k plochému a vyrýsovaném břichu

27.November » Aktin
Vyrýsované svaly a ploché břicho za týden? Tak to nezvládne asi nikdo. My vám ale nabízíme 6 jednoduchých kroků, se kterými si ploché břicho nejen vypracujete, ale také udržíte.

6 levných superpotravin, které jsou snadno dostupné

24.November » Aktin
Superpotraviny z vás pravděpodobně superhrdinu neudělají. Přesto však nabízí velké množství zdraví prospěšných látek, které mají na tělo pozitivní vliv. Víte, po kterých sáhnout, aby vaše peněženka nezaplakala?

5 způsobů, jak kouření ovlivňuje sportovní výkonnost

21.November » Aktin
Proč jsou kuřáci v průměru horšími sportovci než nekuřáci a jak moc nám kouření ve skutečnosti výkonnost zhorší?

Jak by mělo vypadat jídlo, abychom po něm neměli brzy hlad?

19.November » Aktin
Hlad a chutě na sladké často končí přejídáním a následnými výčitkami. Předcházet tomu můžeme jednoduše tím, že budeme během dne jíst pravidelně jídla, která nás zasytí na delší dobu. Z čeho taková jídla sestavit?

3 triky, jak výrazně zvýšit využitelnost rostlinných bílkovin

13.November » Aktin
Bílkoviny z rostlinné stravy jsou pro tělo o něco méně využitelné oproti bílkovinám živočišným, a tak se ve výživě hledají různé způsoby, jak tento nedostatek zmírnit. Víte, o jaké triky jde a jak nám pomohou zvýšit nutriční hodnotu rostlinných pr...

5 tipů, jak se zlepšit v běhání

11.November » Aktin
Co změnit v běžeckém tréninku, když se přestanete zlepšovat? V tomto článku vám představíme hned několik způsobů, jak překonat stagnaci a znovu nakopnout běžeckou výkonnost.

Sushi pod drobnohledem: dá se považovat za zdravé jídlo?

9.November » Aktin
Sushi je oblíbené jídlo, které si získává stále více příznivců po celém světě. Jak je na tom ale z nutriční stránky a dá se považovat za zdraví prospěšné?

Tato informační stránka o Tomáš Novotný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Novotný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes