15
new stories - click to show

Tomáš Novotný

Related to

Maca peruánská: účinky, dávkování a benefity

27.January » Aktin
Maca peruánská patří mezi oblíbené extrakty, které se tradičně používají pro podporu vitality a funkcí mozku. Jak vybrat správný druh a jaké je dávkování?

(VIDEO) Rantířov vyhrál i druhý spor s úředníky Magistrátu

25.January » obcasnik.eu
Dvě řízení o jedné úřední záležitosti jsou chyba! Kolem úředního povolování provozu linky galvanického pokovování v Rantířově na Jihlavsku panuje neskutečný soudní ruch. Soudci krajského soudu v Brně hodnotili úřední postupy jihlavského Magistrátu v…

Rantířovští otužilci rozvinuli prapor na vytouženém místě všech otužilců světa

25.January » Jihlavské listy
Možnost tří uvedení cimrmanovské hry Dobytí severního pólu Čechem Karlem Němcem 5. dubna 1909 vyjednalo s vlastníky autorských práv neformální ochotnické uskupení v Rantířově u Jihlavy. Inscenaci divadelníci připravovali od léta pod režijním vedením…

Jak na stáž v Evropské komisi?

24.January » Euroskop
Eurocentrum Praha ve spolupráci s EU Careers Charles University uspořádali v pondělí online přednášku na téma „Jak na stáž v Evropské komisi?”. Tomáš Novotný, EU Careers Student Ambassador na Univerzitě Karlově, Diana… The post Jak na stáž v Evropsk…

UP index: Obtížný růst je také růst

23.January » Kurzy.cz
UP World LNG Shipping Index, jediný akciový index na světě zaměřený na společnosti námořní přepravy LNG, minulý týden vzrostl o 0,47 %. Americké akcie reprezentované indexem S&P 500 klesly o 0,66 %.

Rantířovští se zítra dvakrát vydají na severní pól

20.January » Jihlavské listy
Dvojpremiéru svého nastudování hry Dobytí severního pólu Čechem Karlem Němcem 5. dubna 1909 připravilo na zítřek neformální ochotnické uskupení v Rantířově u Jihlavy. Inscenaci hry autorů Zdeňka Svěráka a Ladislava Smoljaka z repertoáru Divadla Járy…

Mají anti-perspiranty s hliníkem negativní vliv na lidské zdraví?

17.January » Aktin
Anti-perspiranty obsahující hlinité soli jsou podezřívané z negativního vlivu na lidské zdraví. Jaké jsou názory odborníků?

UP Index: Prosincová korekce akcií námořní přepravy skončila

17.January » Kurzy.cz
UP World LNG Shipping Index, jediný akciový index na světě zaměřený na společnosti námořní přepravy LNG, minulý týden vzrostl o 4,31 %. Americké akcie reprezentované indexem S&P 500 přidaly 2,67 procenta.

Steak nebo vodní meloun: 6 nízkokalorických potravin, které vám pomohou zhubnout

16.January » Žena-in.cz
Držíte dietu, chtěli byste zhubnout anebo vás jen zajímá, které potraviny obsahují málo kalorií a rozhodně si neublížíte, pokud je zařadíte do jídelníčku i několikrát do týdne? Přečtěte si, které to jsou.

Jak se zbavit česnekového dechu?

13.January » Aktin
Dá se zmírnit česnekový dech? Studie ukazují, že ano. Jaké potraviny jsou v tomto ohledu nejúčinnější?

Tato informační stránka o Tomáš Novotný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Novotný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes