15
new stories - click to show

Vítězslav Lavička

Related to

Nezapomenutelné sparťanské tituly. Siegl, Rosický a kulomet Lafata

27.May » Seznam Zprávy
Od rozpadu československé ligy v roce 1993 získala Sparta Praha včetně letošního třináct titulů. Každý nabídl nějaký příběh – vždy nezapomenutelný. Všechny se zapsaly do kroniky letenského klubu, tři z nich přece jen výrazněji.

Priske objevil, co Sparta bez něj neviděla. Proto má titul

24.May » Seznam Zprávy
Po devíti letech se nejúspěšnější a nejbohatší český klub Sparta Praha dočkal titulu. V ročníku, kdy doháněl ztrátu na velké soky, obhájce Viktorii Plzeň a odvěkého rivala Slavii Praha, kdy nebyl herně dominantní. Ale zvládl to.

Priske po titulu: Přišel jsem do klubu, který dlouho trpěl… Velký úspěch!

23.May » iSport.cz
Vítězslav Lavička a pak Brian Priske. Dánský trenér se stal další personou, která dovedla Spartu k mistrovskému titulu. Po devíti letech. A k tomu mu stačil jediný rok, čímž zřejmě překonal i původní plán. „Přišel jsem do nové země, do nové ligy, do…

Sieglův zadek, cinklý jaro i hrdina Řepka. Připomeňte si tituly fotbalové Sparty

23.May » Deník.cz
Dvanáctkrát se stali fotbalisté Sparty šampiony samostatné české ligy. Letos to dokázali potřinácté a nutno dodat, že jde o možná nejpřekvapivější titul ze všech dosavadních. Od posledních triumfu Letenských uplynulo mučivých devět let, není tedy di…

Jednu z největších letních posil získala Sparta už teď. Těžit z ní bude i kouč Priske

23.May » eFotbal.cz
Česká liga > Vítězslav Lavička se vrací do Sparty. Sice nikoliv na pozici kouče, jeho role ale bude v jistém smyslu ještě významnější. Stane se šéftrenérem letenské mládeže. Tedy vládcem úseku, kterému sportovní ředitel Tomáš Rosický přikládá minimá…

Hřebík skončí, Sparta už stanovila jeho nástupce

22.May » Sport.cz
Novým šéfem mládežnické akademie ve fotbalové Spartě se stane Vítězslav Lavička. Od 1. června nahradí jiného bývalého trenéra letenského mužstva Jaroslava Hřebíka, jenž ve funkci po 11 letech skončí. Sparta o tom informovala na klubovém webu.

Lavička se vrací do Sparty. Bude šéfovat akademii na Strahově, nahradí Hřebíka

22.May » iDNES.cz
Fotbalový kouč Vítězslav Lavička se vrací do Sparty. Ne však na trenérskou pozici. Klub ho jmenoval ředitelem úseku mládeže. Na pozici šéfa rozvoje akademie na Strahově od června nahradí Jaroslava Hřebíka, který ve funkci působil jedenáct let.

Hřebík skončí ve funkci šéfa sparťanské akademie, nahradí ho Lavička

22.May » Eurofotbal.cz
Novým šéfem mládežnické akademie ve Spartě se stane Vítězslav Lavička. Od 1. června nahradí jiného bývalého trenéra letenského mužstva Jaroslava Hřebíka, jenž ve funkci po 11 letech skončí. Sparta o tom informovala na klubovém webu.

Hřebík končí ve funkci šéfa sparťanské akademie. Nahradí ho Lavička

22.May » Aktuálně.cz
Lavička se vrátí na Letnou po osmi letech. S klubem získal sedm ligových titulů jako hráč, dalších pět přidal později v roli trenéra či asistenta.

Velká změna ve Spartě. Lavička nahradí ve funkci Jaroslava Hřebíka

22.May » NOVA Sport
Nedávno oslavil své 60. narozeniny, Sparta mu přímo v derby předala památeční dres a možná právě tehdy už vznikla myšlenka jeho návratu na Letnou. Poslední trenér, který vyhrál se Spartou titul, nahradí Jaroslava Hřebíka a bude zastávat funkci šéfa …

Lavička se vrací domů a v pozici ředitele sparťanské mládeže střídá Hřebíka. Jak to komentuje Rosický?

22.May » eFotbal.cz
Česká liga > Novým šéfem mládežnické akademie ve Spartě se stane Vítězslav Lavička. Od 1. června nahradí jiného bývalého trenéra letenského mužstva Jaroslava Hřebíka, jenž ve funkci po 11 letech skončí.
Zbyněk Hauzr - Český fotbalový brankář
David Jarolím - Český fotbalový záložník

Tato informační stránka o Vítězslav Lavička zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vítězslav Lavička" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes