Vítězslav Lavička

Related to

Vítězslav Lavička späť na čelo Sparty Praha

19.August » sport.noviny.sk
Po odchode trénera Sparty Praha Michala Bíleka sa čoraz viac diskutuje o tom kto bude jeho nástupcom keďže Jozef Chovanec je len dočasným "Bílekovým nástupcom".

Tak se slavily tituly: tank v Plzni, parník pro Spartu a Mareš na Slavii

30.July » iSport.cz
Jak letos oslavili titul fotbalisté Slavie, to si ještě fanoušci moc dobře pamatují. Ale co se všechno dělo v předchozích 17 sezonách, když mistři rozjeli veselení se naplno? Vždy u toho byli fotografové deníku Sport a zachytili zajímavé momenty, ...

Sparťanský karneval začal šíleným zářezem Královcova řeznického nože

2.July » Seznam Zprávy
Za pohárovým triumfem pražské Sparty ve finále Mol Cupu, které pokazila hrubá chyba sudího Pavla Královce, se v glosáři vrací Luděk Mádl, fotbalový expert Seznam Zpráv.

Sparta má starosti. Brzy musí vyřešit dilema ohledně Kangy

19.June » Deník.cz
V pohárovém semifinále proti Plzni proměnil penaltu, popostrčil svůj tým k úspěchu a přiblížil Spartu k trofeji. Pohříchu k první od roku 2014, kdy pod vedením Vítězslava Lavičky slavila double, tedy triumf v Mol Cupu i v lize.

Lavička vytáhl Slask od sestupu nahoru. Vysloužil si pokračování

17.June » NOVA Sport
Bývalý trenér Sparty Vítězslav Lavička si spolu s druhým trenérem Zdeňkem Svobodu vysloužili prodloužení smlouvy v Polském klubu Slosk Vratislav o další rok s opcí. Čeští trenéři vedou Vratislav od začátku loňského roku a po základní části skončil...

Wroclaw odměnila Lavičku i Svobodu novým pracovním dokumentem. Jak to komentoval prezident Slasku?

17.June » eFotbal.cz
Zahraničí > Slask Wroclaw finišoval v polské Ekstraklase dvěma výhrami, které mu po základní části zajistili třetí pozici a ve zbylých kolech by se mohl pokusit atakovat i druhou příčku Piastu Gliwice.

Slask prodloužil smlovu s Lavickou a Svobodou

16.June » Fotbal Magazín
Hlavní trenér polského Slasku a jeho asisent prodloužili smlouvy až do léta 2022 Vítězslav Lavička se svým asistentem Zděnekem Svobodou působí v polsku od ledna 2019. V první sezoně sezoně se mu tým povedlo zachránit. V této sezoně bude tým podnim...

Trenér Lavička prodloužil ve Śląsku Wrocław smlouvu do června 2022

16.June » Eurofotbal.cz
Trenér Vítězslav Lavička prodloužil ve Śląsku Wrocław smlouvu do konce června 2022. Na stejnou dobu se v polském klubu upsal i jeho asistent Zdeněk Svoboda. Śląsk o tom informoval na svém webu.

Trenér Lavička prodloužil s Vratislaví smlouvu

16.June » Sport.cz
Trenér Vítězslav Lavička prodloužil u fotbalistů Vratislavi smlouvu do konce června 2022. Na stejnou dobu se v polském klubu upsal i jeho asistent Zdeněk Svoboda. Slask o tom informoval na svém webu.

Ještě dvě sezony. Lavička se Svobodou prodloužili s Vratislaví smlouvy

16.June » iDNES.cz
Trenér Vítězslav Lavička a jeho asistent Zdeněk Svoboda prodloužili u fotbalistů Vratislavi smlouvu do konce června 2022. Slask o tom informoval na svém webu.

Odměna za skvělou práci. Lavička se Svobodou prodloužili v Polsku

16.June » iSport.cz
Tandem českých trenérů si za hranicemi získal uznání. Vítězslav Lavička a Zdeněk Svoboda s týmem Śląsk Wrocław skončili po základní části polské Ekstraklasy na skvělém třetím místě. Spokojené vedení klubu se s nimi rozhodlo prodloužit spolupráci. ...

Tato informační stránka o Vítězslav Lavička zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vítězslav Lavička" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes