15
new stories - click to show

Martin Hlaváček

Related to

Turci v EU nemusí být nikdy. A Švédy teď do NATO nepustí, říká europoslanec

25.January » iDNES.cz
Navzdory politickým prohlášením tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana i zamrzlým přístupovým rozhovorům o vstupu do EU všichni víme, že Turecko Evropskou unii potřebuje. Stejně jako my potřebujeme Turecko, říká v rozhovoru pro iDNES.cz europo…

Přemnožení zvěře a proč musí sportovní rybáři rychle vracet úlovkové lístky

Magazín Máme rádi zvířata se tentokrát věnuje problematice přemnožení zvěře. Dále se dozvíte, proč Český rybářský svaz nutně potřebuje včasné vrácení úlovkových lístků.

Zajímavá i úsměvná setkání, příhody a zážitky se zvířaty

Předvánoční vydání pořadu Máme rádi zvířata je věnované zajímavým i úsměvným setkáním, příhodám či zážitkům se zvířaty. K poslechu zve Martin Hlaváček.

Evropský parlament v kostce: Jak funguje a jak ovlivňují rozhodování v Bruselu Češi?

3.December » CNN Prima NEWS
V Česku se netěší příliš dobré pověsti, přestože nebo možná právě proto, že málokdo přesně ví, jak Evropský parlament funguje. Jde přitom o jedinou instituci EU volenou přímo občany jednotlivých zemí. Čeští europoslanci mají hlasovací právo stejné j…

Myslivecký podzim, mloci v akváriu a potraviny nevhodné pro psy

Myslivec Jiří Chmel připomene, které druhy zvěře se nyní mohou lovit a jak se vůbec organizuje hon. Akvarista Václav Kule poví, že v akváriu můžeme chovat nejen rybičky.

VIDEO: Podívejte se, jak probíhá preventivní zdravotní prohlídka slonů

24.November » Hobby.cz
Starat se o slony znamená denně zkontrolovat jejich zdravotní stav. Chovatelé je proto denně myjí a při té příležitosti kontrolují chobot, zuby, uši i kůži. Aby to pro zvířata nebyl stres, musejí se k tomu cvičit prakticky od narození. Jak to probíh…

Jsem rybář na baterky, tvrdí o sobě moderátor Martin Hlaváček. Přesto vyrazil na ryby do Norska

Třicet let je jeho hlas spojen s Českým rozhlasem České Budějovice. Někteří posluchači také vědí, že moderátor Martin Hlaváček studoval rybářskou školu a stále rád rybaří.

Atmosféra rybolovu v severním Norsku zachycená rozhlasovým mikrofonem

29.September » ČRo České Budějovice
Vydejte se s Martinem Hlaváčkem do severního Norska na ryby. S rybáři se projede nad hlubinami tamních fjordů a přiblíží vám atmosféru sportovního mořského rybolovu.

Se zastropováním cen energií tuto krizi zvládneme. Férové je ale říct, že každý také musí šetřit, nabádá ministr Jurečka

13.September » Český rozhlas Plus
„Vláda udělá kroky, které znamenají garanci, že to zvládneme. Jak u elektřiny, tak u plynu,“ říká ministr práce a sociálních věcí a vicepremiér Marian Jurečka (KDU-ČSL).

Veterinární poradna

Na dotazy posluchačů odpovídá Lucie Míková z Veterinární kliniky Vltava v Českých Budějovicích. Moderuje Martin Hlaváček.

Rady pro sportovní rybáře, kteří chtějí vyrazit za úlovky do Norska

S čím by měl sportovní rybář počítat, pokud se chystá do Norska? O tom bude řeč v magazínu Máme rádi zvířata. Pak ještě přidáme povídání o bažantech a krátký štičí příběh.

Zajímavosti o rozmnožování akvarijních rybek a také o tom, jak se zvěř vyrovnánvá s rozmary počasí

Jak se zvěř vyrovnává s vedrem a jak se chrání před lijáky? Tyto otázky zodpoví magazín Máme rádi zvířata. Dozvíte se také zajímavosti o rozmnožování akvarijních rybek.

Tato informační stránka o Martin Hlaváček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Hlaváček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes