Jana Hnátová

Vztahuje se k

Dvoukolejku protne podjezd

6.července » Hradecký deník
Hradec Králové - Spolek Kaštanka neuspěl se svým protestem proti plánovanému podjezdu pod budoucí dvoukolejkou mezi Hradcem a Pardubicemi.

OBRAZEM: První rockový den pod taktovkou Fixy, Fananka a Horkýžů

5.července » Hradecký deník
Hradec Králové – Festival Rock For People má za sebou první den. Návštěvníky nepřivítalo jen slunné počasí, ale také Vypsaná Fixa, Tři sestry či Horkýže Slýže. Dnes na návštěvníky čeká největší tahák čtyřiadvacátého ročníku RFP – britští Prodigy.

Trhy nabídnou zdravé výrobky

2.července » Hradecký deník
Hradec Králové - Hradecká kulturní a vzdělávací společnost i v letošním roce pořádá oblíbené Farmářsko-potravinářské trhy. Neprobíhají ovšem v Gayerových kasárnách, které procházejí rekonstrukcí. Najdete je na novém místě v ulici Letců, vedle obch...

Vrací se čtenářská rubrika U nás doma. Staňte se přispěvatelem!

1.července » Hradecký deník
Hradecko - Hradecký deník, to není jen zpravodajství. Se vznikem týdeníku Hradecký týden se do novin vrátila oblíbená čtenářská rubrika U nás doma.

Kraj zavádí energetický management

1.července » Hradecký deník
Královéhradecký kraj - Na konci týdne se uskutečnilo setkání energetických manažerů organizací zřizovaných či založených Královéhradeckým krajem, aby se seznámili s podmínkami zavedení energetického managementu.

Děti z hradeckých mateřinek soutěžily pod pěti kruhy

13.června » Hradecký deník
Hradec Králové /FOTO/ - Již popáté se sešly děti z hradeckých mateřinek MŠ Kamarád, aby spolu na hřišti Bavlny svedly souboje pod pomyslnými olympijskými kruhy.

Vrací se čtenářská rubrika U nás doma. Staňte se přispěvatelem!

12.června » Hradecký deník
Hradecko - Hradecký deník, to není jen zpravodajství. Se vznikem týdeníku Hradecký týden se do novin vrátila oblíbená čtenářská rubrika U nás doma.

Konec strachu o život. Z Piletic povede stezka

12.června » Hradecký deník
Hradec Králové - Pěší a cyklisté už nebudou muset absolvovat cestu po rušné silnici a riskovat životy mezi automobily.

V grafických disciplínách soutěžili o titul mistra republiky

10.června » Hradecký deník
Hradec Králové - Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola v Hradci Králové hostila účastníky 26. ročníku soutěže Mistrovství České republiky v grafických disciplínách.

Evropané ztrácí zájem o smartphony. Prodej rekordně klesl

10.května » Deník.cz
V prvním čtvrtletí se prodeje smartphonů na evropských trzích propadly o rekordních 6,3 procenta. Na vině je kromě nasycení trhu i zpomalení prodejů chytrých telefonů po celém světě. Největší pokles v regionu zaznamenala západní Evropa. Informoval...

Slavia má pohár. Po 16 letech

10.května » Deník.cz
Ještě na podzim střílel branky v jabloneckém dresu. Dařilo se mu, vsítil jich hned devět. Včera večer dvěma trefami popravil svůj bývalý tým ve finále domácí pohárové soutěže. Slávista Stanislav Tecl se stal hrdinou zápasu a jeho velkou zásluhou v...

Krejčíkův start na MS oddálilo zranění břišních svalů z finále extraligy

10.května » Deník.cz
Už má za sebou premiéru na mistrovství světa. Obránce hokejové Komety Jakub Krejčík nastoupil do třetího utkání české reprezentace v Kodani, v němž český tým zdolal Švýcarsko 5:4 po nájezdech.
Edvard Beneš - Druhý československý prezident
Božena Němcová - Česká spisovatelka
Seznam.cz - Internetová společnost

Tato informační stránka o Jana Hnátová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Hnátová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes