Josef Hnidzik

Vztahuje se k

"Povstání proti nadvládě." Rychnov se raduje!

6.srpna » blog.idnes.cz
Fotbal je absurdní sport, přesto nejoblíbenější a krásný. Přináší radost, zklamání, bolest, ale hlavně zábavu. Někdy však slouží i jako nástroj, jak někomu "srazit hřebínek" a ukázat svou sílu.

Soumrak nad českým hokejem?

26.června » blog.idnes.cz
Naposledy se čeští hokejoví příznivci z medaile radovali v roce 2012, což je nejdelší čekání na cenný kov v historii. Co s tím? Světový hokej začíná Čechům nebezpečně ujíždět...

Vzestupy a pády WSM ligy

14.června » blog.idnes.cz
WSM liga v posledních týdnech a měsících prochází velkými změnami. Jaké budou mít dopady? A jaký je vůbec příběh druhé nejvyšší hokejové soutěže v posledních třinácti letech?

Žlutomodrá invaze do Prahy!

19.března » blog.idnes.cz
Armáda obsadila Prahu! Ne, to není novinový článek z 15. března, kdy si Česká republika připomínala výročí vpádu nacistických vojsk na své území. Tato invaze probíhala jinak. Tanky a pušky nahradily šály a dresy. Okupace začala...

A zase ta Vysočina...

15.ledna » blog.idnes.cz
Vysočina. Již z názvu je patrné, že to není kraj pro slabé povahy. D1, pivovar Ježek, ale také úrodná zem pro brambory. Ale jak se zdá, opravdu jen pro brambory...

Český hokej pro fanoušky!

16.října » blog.idnes.cz
...Členové security se dostávají do potyčky s některými lidmi z kotle, přičemž ostatní křičí hesla typu " Nechte fanouška" či " Český hokej pro fanoušky". Opravdu pořadatelé svým jednáním příznivce hokeje ze stadionu vyhánějí?

7-1=USA!

18.května » blog.idnes.cz
Zápas, který je jakousi závorou, která odděluje úspěšné od neúspěšných. Čtvrtfinále je opět tady! Tedy meta, na kterou se českému týmu podařilo vždy dosáhnout. V předchozích dvou letech byla zdolána, povede se dokonat "hattrick"?

Prokletý Přerov? Možná ne! (hnidzik)

22.února » blog.idnes.cz
Úvod února a zároveň závěr soutěže nepostihl Motor v ideální formě. Z posledních pěti zápasů odešli budějovičtí hokejisté čtyřikrát poraženi. Vše vyvrcholilo duelem s Benátkami, po kterém byl odvolán kouč Rosol. A dál? Dál Přerov!

Tato informační stránka o Josef Hnidzik zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Hnidzik" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes