15
new stories - click to show

Milan Klouček

Related to

Novotný o změnách v Motoru. Kádr by měli doplnit další dva hráči

19.July » Hokej.cz
Také České Budějovice před novým extraligovým ročníkem prošly obměnou kádru. Jak je s ní spokojen sportovní manažer Jiří Novotný?

Jiří Novotný: Získání Ondřeje Kovařčíka bylo během na delší trať

Rozhovor: V pondělí 22. července vstoupí Banes Motor do další fáze přípravy před novou sezónou, kdy se tým sejde k prvnímu tréninku na ledě. Pozorně na vše, jak je jeho zvykem, bude dohlížet sportovní manažer Motoru Jiří Novotný. Ten pro klubový web…

PŘESTUPY: Megatransfer v Pardubicích, Energie renovovala obranu

18.July » Hokej.cz
Podpisy, smlouvy, přestupy, spekulace. Své soupisky nejvýrazněji překopaly Karlovy Vary nebo Vítkovice, dvě opravdu hvězdné posily odkryly movité Pardubice. Jaké změny se zatím udály v Tipsport extralize?

Tohle je TOP 5 letošních posil Motoru

13.July » Hokej.cz
České Budějovice udělaly v poslední sezoně výrazný krok kupředu a také letos budou patřit ke štikám Tipsport extraligy. A to nejen díky zvučné akvizici Ondřeji Kovařčíkovi...

Sezona Plzně: Úspěch v nedohlednu. Přinese Jandač spásu?

2.July » Hokej.cz
Plzeň prožívá slabší období. Na pořádný úspěch už Škodovka nějakou dobu čeká a z průměru Západočeši nevybředli ani letos. Je ale třeba říct, že vzhledem k jednomu z nejnižších extraligových rozpočtů to v Plzni rozhodně nemají jednoduché. A pořád vla…

NEJ výsledek od roku 2005! Na draftu do NHL uspělo třináct Čechů

29.June » NHL.cz
Vstupní nováčkovský draft do NHL v sobotu pokračoval v Las Vegas druhým dnem: výčet vybraných krajánků se nakonec zastavil na čísle třináct. Jde tím o nejlepší český výsledek od roku 2005.

NEJ draft od roku 2005! Uspěla už dvanáctka Čechů

29.June » NHL.cz
Vstupní nováčkovský draft do NHL pokračuje v Las Vegas druhým dnem: krátce po startu druhého kola zaznělo jméno obránce Dominika Badinky, jehož si z celkové 34. pozice zamluvila Carolina.

Pokračuje draft do NHL: 3+1 Čech do St. Louis!

29.June » NHL.cz
Vstupní nováčkovský draft do NHL pokračuje v Las Vegas druhým dnem: krátce po startu druhého kola zaznělo jméno obránce Dominika Badinky, jehož si z celkové 34. pozice zamluvila Carolina.

PŘESTUPY: Přehled změn u týmů Tipsport extraligy

24.June » Hokej.cz
Podpisy, smlouvy, přestupy, spekulace. Své soupisky nejvýrazněji překopaly Karlovy Vary nebo Vítkovice, jedinou posilu do této chvíle odkryly movité Pardubic. Jaké změny se zatím udály v Tipsport extralize?

Sezona Motoru: Trápení zapomenuto. Roste na jihu Čech titulový uchazeč?

18.June » Hokej.cz
Motor měl v letošní extraligové sezoně co napravovat. Loni se Jihočeši až do posledních zápasů strachovali o to, aby nezahučeli do nevyzpytatelné baráže o udržení příslušnosti mezi českou hokejovou smetánkou. Zpětně můžeme říci, že České Budějovice …

PŘESTUPY: Bomby v Pardubicích a Liberci, osmý odchod ze Sparty

16.June » Hokej.cz
Podpisy, smlouvy, přestupy, spekulace. Třaskavé nálože detonovaly během tohoto týdne v Pardubicích i Liberci, zaujal také pikantní transfer mezi podkrušnohorskými rivaly. Jaké změny se zatím udály v Tipsport extralize?

PŘESTUPY: Průvan ve Vítkovicích nebo Varech, Dynamo stále bez posily

12.June » Hokej.cz
Podpisy, smlouvy, přestupy, spekulace. Do svých kádrů mimo sezonu nejvíc řízly Karlovy Vary nebo Vítkovice, ambiciózní Pardubice oproti tomu do této chvíle neodkryly jedinou posilu. Jaké změny se zatím udály v Tipsport extralize?

Tato informační stránka o Milan Klouček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Klouček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes