Ondřej Holubec

Related to

V zámeckém příkopu vystaví kamenné kříže, vzácnější budou v útrobách mostu

3.June » iRegiony Impuls
Bude to zajímavá podívaná a důvod, proč sestoupit do příkopu lemujícího holešovský zámek. Právě v něm vzniká nové lapidárium s historickými kamennými objekty. Artefakty sem převezli z areálu v nedalekých Rymicích, jejž spravuje Muzeum Kroměřížska.

Ve Valašském Meziříčí přibyly nové radary, systém přináší městu miliony

3.June » iRegiony Impuls
Řidiči projíždějící Valašským Meziříčím si musejí dát větší pozor na to, kolik mají na tachometru. Město totiž před pár dny rozšířilo počet bodů, kde měří rychlost pomocí stacionárních radarů.

Zprávy z radnic chodí lidem na mobil, oni zase mohou upozornit na nešvary

2.June » iDNES.cz
Jak dostat co nejrychleji přesné informace k občanům? Tuto klíčovou otázku řešilo během epidemie koronaviru mnoho radnic ve Zlínském kraji. Některá města proto začala více využívat online komunikaci. A stejnou cestou teď mohou občané upozornit na ...

„Vidlák ze Slavičína“ Hřib navštívil rodiště. Od starosty dostal vidle

31.May » iDNES.cz
Konflikt pražského primátora Zdeňka Hřiba (Piráti) a zastupitelky Alexandry Udženiji (ODS) inspiroval vedení města Slavičín k uspořádání narychlo svolané slavnosti. Na ní pak dostal pražský primátor od starosty valašského města vidle. Udženija tot...

Muž našel v lesích Hostýnských vrchů desítky zlatých mincí, předal je muzeu

29.May » iDNES.cz
Jeden z nejcennějších nálezů ve Zlínském kraji za poslední desítky let se podařil náhodnému hledači. V lesích Hostýnských vrchů objevil poklad s desítkami zlatých mincí. Pracovníci muzea při dohledání na místě nacházejí další cennosti.

Jak hlídat počet lidí v bazénu, dumají provozovatelé koupališť

28.May » iRegiony Impuls
Bazény jsou napuštěné, voda se ohřívá, v areálech se dělají poslední úpravy. Mohlo by to vypadat jako běžná předsezonní rutina. Ale přestože většina venkovních koupališť zahájí provoz ve standardních termínech, plavci se musí připravit na speciáln...

Jízda lesem, zvlněná hřiště. Ve Zlínském kraji rostou atrakce pro cyklisty

26.May » iDNES.cz
Ve Zlínském kraji přibývá bikeparků s atrakcemi pro malé i velké cyklisty. Nové areály připravují třeba v Hulíně nebo Halenkově. Zlín zase plánuje v okolí města vyznačit až šedesát kilometrů cest vhodných pro terénní cyklistiku.

O léto ve Zlínském kraji je nebývalý zájem, některá místa už mají plno

22.May » iRegiony Impuls
Pokud lidé naplní své představy o letní dovolené, bude v turisticky zajímavých lokalitách Zlínského kraje velká tlačenice. Svědčí o tom mimořádně velký počet rezervací, které zaznamenali provozovatelé hotelů a kempů.

Malé pivovary v krizi vsadily na rozvoz, ne všechny ale zřejmě přežijí

20.May » Agris
Pro malé pivovary znamenala vládní opatření obrovský výpadek příjmů. Nad vodou je držely e-shopy, rozvozy a lidé, kteří si kupují lahvové pivo. Když vláda v březnu znenadání zavřela restaurace a obchody, v Jarošovském pivovaru v Uherském Hradišti ...

Malé pivovary v krizi vsadily na rozvoz, ne všechny ale zřejmě přežijí

18.May » iRegiony Impuls
Pro malé pivovary znamenala vládní opatření obrovský výpadek příjmů. Nad vodou je držely e-shopy, rozvozy a lidé, kteří si kupují lahvové pivo.

Někdy musíme vystupovat jako postavy z herního světa, říká terapeut

16.May » iDNES.cz
Zajímejte se o to, jakým hrám se vaše děti věnují a klidně si je také vyzkoušejte, radí rodičům zlínský odborník na gaming Vít Procházka. Pomáhá závislým hráčům i jejich rodinám ve Zlíně, v Centru komplexní péče Společnosti Podané ruce.

Zůstaneme připraveni, slibuje zakladatel krizového centra skautů

16.May » iRegiony Impuls
Zakladatel Skautského krizového centra Zlín Jiří Robenek vnímá obrovskou solidaritu lidí, sílu sociálních sítí i potřebu zachovat organizaci dobrovolníků v časech po koronavirové krizi.

Tato informační stránka o Ondřej Holubec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Holubec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes