Alena Filípková

Related to

Bedloví specialisté v akci. Ale pozor na záměnu

6.September » Zlin.cz
PROVODOV - Rostou. Nerostou. Tak rostou? Nebo ne? Letos je to jako s aprílovým počasím. Jedni vám přísahají na zlaté časy houbařské, jiní tvrdí, že je sucho a neroste nic.

Předpověď počasí: To bude příjemné! Užijí si houbaři i plavci. Kolik bude stupňů?

4.August » Ahaonline.cz
Počasí chystá příjemné dva týdny bez extrémů, letními sprškami potěší i houbaře ztrápené letošním suchem. I když skoro nerostou, houbové štěstí číhá i na laiky.

Ve Zlínském kraji vládne houbová bída, sucho ale pomůže vzácným druhům

30.July » 24zpravy.com
„V Chřibech je to letos superbída. Sporadické deště z poslední doby zdaleka nestačí. Bohužel si na to poslední léta musíme zvykat," shrnula Alena Filípková z Mykologického klubu Salaš.Ještě v červnu přitom podle ní byly plné lesy hřibů dubovıch, n...

Ve Zlínském kraji vládne houbová bída, sucho ale pomůže vzácným druhům

30.July » iDNES.cz
Nedávné bouřky sice navnadily řadu houbařů, ale většina z nich se vrací z lesů s nepořízenou. Na území kraje panuje takové sucho, že se houbařská sezona prakticky zastavila. Další články k tématu: Otrav houbami přibývá, lidé často holubinku zamění...

Ve Zlínském kraji vládne houbová bída, sucho ale pomůže vzácným druhům

30.July » iRegiony Impuls
Nedávné bouřky sice navnadily řadu houbařů, ale většina z nich se vrací z lesů s nepořízenou. Na území kraje panuje takové sucho, že se houbařská sezona prakticky zastavila.

Tato informační stránka o Alena Filípková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alena Filípková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes