15
new stories - click to show

Martin Horák

Related to

Rychlé dohody i týdny tápání. Vyjednává se i v menších městech Vysočiny

12:30 » iDNES.cz
Povolební vyjednávání jsou v plném proudu i v menších městech Vysočiny. Někde byla dohoda velice rychlá, jinde může trvat ještě týdny. Změny hlásí třeba Velká Bíteš či Humpolec, kde po 30 letech odchází ODS do opozice i se Stanislavem Bernardem. Nao…

Křap! Klokani mají nejlepší start za 21 let. Došlo i na Škorpilovy bonmoty

14.August » iSport.cz
Přepište zelenobílé kroniky, tohle může být sezona. „Pozor, o tomhle po třech kolech nechci mluvit. Rozhodně se tím nebudeme ukájet, rozhodně ne pode mnou,“ řekl přísně a vzorně kouč Bohemians Jaroslav Veselý po výhře 1:0 v Teplicích. „Klokani“ mají…

Martin Horák

Podle tzv. „memetické teorie“ v sobě kreativita, a tudíž každý umělecký projev nese prvek kopírování, využití již existujících „memů“ – základních dědičných jednotek kulturní informace. Termínem „Spin-off“ Martin Horák označuje paralelní linie, kter…

Slovensko-katarský mítink

Na pozvání Jeho Excelence Abdulrahmana bin Nassera Ál Tháního se na katarské ambasádě ve Vídni uskutečnilo přijetí poslanců Národní rady Slovenské republiky.

Týdenní report z Jižního Města (06. - 12. 06. 2022)

Milí sousedé, píše mi čím dál tím více z vás o vašich současných problémech a obavách. Složenky za nedoplatky energií, nové zálohy, pohonné hmoty ale i obyčejné nákupy v potravinách stojí najednou i dvakrát tolik než dřív.

V Havířově se konalo mistrovství ČR v taekwondu, domácím závodníkům se dařilo

24.May » TV Polar
Ve sportovní hale Slavii se o víkendu konal sedmý ročník havířovského poháru a mistrovství ČR v taekwondu, které organizovalo středisko volného času Don Bosko.

Mynářův partner z byznysu plánoval cestu ministrů do Kataru. Černínský palác to odmítl

9.May » Deník N
Martin Horák a Peter Závodský, kteří v březnu doprovázeli hradního kancléře Vratislava Mynáře do Kataru, se snažili zaranžovat cestu do stejné země i některým členům vlády. Ministerstvo zahraničí to odmítlo a návštěvu organizuje po vlastní ose.

Uprchlíci z Ukrajiny u nás získávají práci. Jsou ochotní a pracovití, zaměstnavatelé o ně stojí

Úřad práce dnes dopoledne zveřejní aktuální statistiky nezaměstnanosti za duben. Dění na Ukrajině se do nich prakticky nepromítne.

Ing. Ondřej Prokop

Milí sousedé, tento víkend jsem si chtěl dát volno od politiky, protože babička mé ženy slavila úžasných 90 let! Tak jsme celou sobotu chystali na chalupě oslavu. Nicméně ani při oslavě jsme se diskusi o politické situaci nevyhnuli.

Mynářova cesta do Kataru byla úspěšná. Emír přijal Zemanovo pozvání k návštěvě Česka

5.May » iROZHLAS
Katarský emír Tamim bin Hamad Sání přijal pozvání prezidenta Miloše Zemana k návštěvě České republiky. Na webu Pražského hradu to uvedla Kancelář prezidenta republiky. Přijetí pozvání emír oznámil v osobním dopise Zemanovi. Podle Hradu jde o povzbud…

Katarský emír přijal pozvání Zemana k návštěvě České republiky

Praha - Katarský emír Tamim bin Hamad Sání přijal pozvání prezidenta Miloše Zemana k návštěvě České republiky. Na webu Pražského hradu to uvedla Kancelář prezidenta republiky (KPR)....

Náhle zemřel ředitel muzea v Hlinsku Martin Horák. Příčinu šetří policie

Lidé jsou v šoku ze zprávy, která se šíří po městě Hlinsko: Ve středu zemřel ředitel Městského muzea a galerie Martin Horák, bylo mu pouhých 40 let.

Tato informační stránka o Martin Horák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Horák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes