15
new stories - click to show

Michal Hrabal

Related to

Očkování na jihu Moravy: Všechny naočkujeme do konce července, věří hejtman

Osmasedmdesátiletá Brňanka Marie Možnarová se na konci minulého roku nakazila covidem. Na vlastní kůži tak pocítila, co je nemoc zač. Očkování pro ni proto byla jasná volba. „Udělala jsem rozsáhlou instrukci všem svým kamarádkám, že to není žádná ...

Na silnici smrti mezi Znojmem a Pohořelicemi upraví křižovatky

18.April » Znojemský deník
/INFOGRAFIKA/ Bezpečnější má být silnice I/53 mezi Znojmem a Pohořelicemi na Brněnsku. V létě začnou práce na úseku mezi Znojmem a Lechovicemi.

Zajímavosti o jeskyni i rostlinách. Naučná stezka na Turoldu je v novém

O historii těžby vápence nebo jeskyni a jejích obyvatelích se dozví návštěvníci na obnovené naučné stezce na Turoldu. Ochránci přírody tam nainstalovali nové panely. „Lidé na nich najdou informace i rostlinách, které jinde než na Turoldu na Pálavě...

Lidé si mohou žádat o peníze za vstupenky z MotoGP

17.April » Brněnský deník
O peníze za nevyužité vstupenky na loňský ročník MotoGP na brněnském Masarykově okruhu si mohou od pátku žádat majitelé lístků. Turistické informační centrum Brno jim je vrátí v plné výši, pokud si požádají do tří let.

Gilotiny v akci: Podívejte se, jak rozbíjejí starý beton na D2 u Hustopečí

Dvě gilotiny rozbíjejí starý betonový povrch dálnice D2 u Hustopečí na Břeclavsku. Stavbaři opravují úsek mezi čtyřiadvacátým a jednatřicátým kilometrem směrem na Brno.

Předjíždění cyklistů: Rozestup metr a půl? Bude to těžké odhadnout, míní někteří

16.April » Brněnský deník
Odstup jeden a půl metru by měli dodržovat řidiči při předjíždění cyklistů podle nového návrhu. Podle řidičů i expertů v kraji má nedostatky.

Gilotiny v akci: Podívejte se, jak rozbíjejí starý beton na D2 na Břeclavsku

16.April » Blanenský deník
Dvě gilotiny rozbíjejí starý betonový povrch dálnice D2 u Hustopečí na Břeclavsku. Stavbaři opravují úsek mezi čtyřiadvacátým a jednatřicátým kilometrem směrem na Brno.

Předjíždění cyklistů: Rozestup metr a půl? Bude to těžké odhadnout, míní někteří

16.April » Blanenský deník
/ANKETA/ Odstup jeden a půl metru by měli dodržovat řidiči při předjíždění cyklistů podle nového návrhu. Podle řidičů i expertů v kraji má nedostatky.

Snaha památkářů o záchranu Mosilany: chtějí továrnu za kulturní památku

15.April » Brněnský deník
Zánikem budov bývalé textilní továrny Mosilana by Brno podle historiků přišlo o další významnou část své historie. Představitelé brněnské pobočky Národního památkového ústavu proto podali ministerstvu kultury návrh na prohlášení nejhodnotnějších č...

Nečekaný objev: u Špilberku našli kus kamenného opevnění, podívejte se

15.April » Brněnský deník
V hloubce přibližně jednoho metru pod současným povrchem objevili odborníci doposud neznámý kus kamenné zdi. Díky použitému stavebnímu materiálu a způsobu provedení archeologové zjistili, že zeď byla postavená spolu s celým středověkým hradem po p...

Byty pro patnáct tisíc lidí i bulvár: podívejte se, jak má vypadat čtvrť Trnitá

15.April » Brněnský deník
/VIZUALIZACE/ Bydlení až pro patnáct tisíc lidí, veřejné a kancelářské budovy i možnosti pro trávení volného času nabídne nová brněnská čtvrť Trnitá.

Odklad linek z Brna: letiště čeká těžký rok, vydělává jen na nákladní dopravě

15.April » Blanenský deník
Na návrat pravidelných linek z brněnského letiště do italského Bergama nebo do Londýna si musí cestující ještě počkat. Jejich obnovení dopravce kvůli pokračujícím koronavirovým opatřením znovu odložil.

Tato informační stránka o Michal Hrabal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Hrabal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes