15
new stories - click to show

Radmila Hrdinová

Related to

Dana Medřická nejen za mikrofonem. Vzpomínáme na legendu českého herectví

20.January » ČRo 3 Vltava
Stačil jediný pohled – plný zármutku i radosti, hloubky i šibalství, prožitých trablů i štěstí, moudrosti. To byl pohled výrazné herečky, jak si ji i po letech pamatujeme.

Zemřela sólistka Národního divadla Eva Zikmundová. Manželce známého cestovatele bylo 88 let

1.November » Český rozhlas
Ve věku 88 let v neděli zemřela dlouholetá sólistka Národního divadla, operní pěvkyně a pedagožka Eva Zikmundová. Informovala o tom Radmila Hrdinová z Divadelní fakulty Akademie múzických umění, podle která Zikmundová zemřela v hospici, kde pobýva...

Ve věku 88 let zemřela sólistka Národního divadla Eva Zikmundová

1.November » Lidovky.cz
Ve věku 88 let v neděli zemřela dlouholetá sólistka Národního divadla, operní pěvkyně a pedagožka Eva Zikmundová. ČTK o tom informovala Radmila Hrdinová z Divadelní fakulty Akademie múzických umění, podle která Zikmundová zemřela v hospici, kde po...

Ve věku 88 let zemřela sólistka ND Zikmundová

1.November » ČeskéNoviny.cz
Praha - Ve věku 88 let dnes zemřela dlouholetá sólistka Národního divadla, operní pěvkyně a pedagožka Eva Zikmundová. ČTK o tom informovala Radmila Hrdinová z Divadelní fakulty Akademie...

V 88 letech zemřela Eva Zikmundová, dlouholetá sólistka Národního divadla

1.November » Opera PLUS
Ve věku 88 let dnes, 1. listopadu 2020, zemřela operní pěvkyně a pedagožka Eva Zikmundová. Novináře o tom informovala Radmila Hrdinová z Divadelní fakulty Akademie múzických umění, podle které Zikmundová zemřela v hospici, kde pobývala delší čas. ...

Vzpomínka: Odešel liberecký král. Divadelní a filmový herec Ladislav Dušek

20.October » Liberecký deník
Člověk velkého stylu, silného charakteru a smyslu pro humor. Takový byl v očích svých kolegů Ladislav Dušek. Divadelní a filmový herec, který zanechal pevný otisk nejen na domovské scéně Šaldova divadla, ale i v novodobé historii Liberce.

Pilař uměleckým šéfem opery v Budějovicích

Pozice uměleckého šéfa souboru opery Jihočeského divadla se od 1. 9. 2020 ujme Tomáš Ondřej Pilař. Ten v únoru oznámil rezignaci na post šéfa plzeňské opery.

Festival OPERA 2020 rozdal Libušky

V pondělí 2. března skončil 14. ročník Festivalu hudebního divadlas OPERA 2020 a udělil čestné ceny "Libušky", o nichž rozhoduje porota kritiků a diváci festivalu.

Matka

2.March » Informuji.cz
Čapkovo protiválečné drama o třech dějstvích (myšlenku napsat tuto hru... | Praha 10 - (2020-03-31 11:00:00 - 2020-03-31 00:00:00)

27. MF Divadlo Plzeň: Up Down (No. 10)

20.September » Divadelní noviny
Nebudu nijak originální, když se zařadím do linie těch, kteří za vrchol letošního festivalu označili inscenaci činohry Slovenského národního divadla Před západem Slunce.

Originální Othello na Pražském hradě

24.July » Novinky.cz
Ani letos nebude na Letních shakespearovských slavnostech chybět představení hrané v angličtině. V podání Prague Shakespeare Company, jediného profesionálního anglickojazyčného souboru v České republice, uvidí diváci v Královské zahradě Pražského ...

Herečka Tatiana Dyková: Nerada se vzdávám, stejně jako paní Meda

24.June » Novinky.cz
Herečka Tatiana Dyková vytvoří titulní roli v inscenaci Meda, která vznikla ke stým narozeninám mecenášky a sběratelky umění Medy Mládkové. Premiéra hry Daniely Šteruské se odehraje 24. června na nádvoří pražského Musea Kampa.

Tato informační stránka o Radmila Hrdinová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radmila Hrdinová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes