15
new stories - click to show

Jitka Hrušková

Related to

Stávající dopravní problémy Skrochovic vyřeší nový obchvat

Stávající průtah ve Skrochovicích na silnici I/57 mezi Krnovem a Opavou už zvyšující se dopravě delší dobu nevyhovuje. Je čas na změnu.

Zámky na Hradci a v Raduni už zahajují přípravu na sezonu

Kdy bude zahájena letošní prohlídková sezóna zámků v Hradci nad Moravicí a Raduni si zatím netroufá nikdo odhadnout. Přesto jsou už oba historické objekty v plném proudu příprav.

Stavby mají své rozpočty už schváleny. Dojde třeba na obchvat Krnova

Poslanecká sněmovna na svém prosincovém zasedání projednala a nakonec i schválila rozpočet Státního fondu dopravní infrastruktury na letošní rok i jeho střednědobý výhled na léta 2022 a 2023. Týká se i Krnova.

Veřejnost se v Opavě bude očkovat v nemocnici. Hledají se i externí prostory

Očkování veřejnosti je v současné době skloňováno ve všech pádech. Slezská nemocnice v Opavě v tomto směru postupuje podle očkovací strategie Ministerstva zdravotnictví.

Veřejnost se v Opavě bude očkovat v nemocnici. Hledají se i externí prostory

Očkování veřejnosti je v současné době skloňováno ve všech pádech. Slezská nemocnice v Opavě v tomto směru postupuje podle očkovací strategie Ministerstva zdravotnictví.

Loutkářská sezóna bude pokračovat, smlouva byla divadlu prodloužena o rok

/FOTOGALERIE/ Dobrých zpráv je v současnosti jako příslovečného šafránu a jedna se týká opavských loutkářů a jejich věrných diváků.

Vánoce žen v opavské věznici. Své blízké vidí přes skype, jinak nic

Pandemie připravuje letošní vánoční svátky v jiné atmosféře, než bývá zvykem, pro všechny. Výjimkou nejsou ani odsouzené ženy v opavské věznici.

Kreslené absurdity Jiřího Brdečky

„Slečno, možná mám špatný vkus, ale vy se mi hrozně líbíte…“ Tuto a další žertovné ilustrace přináší na sto šedesáti stranách knížka hranického rodáka Jiřího Brdečky, nazvaná Kreslené vtipy.

Životní krédo čerpá opavská studentka ze skautingu

20.December » Novojičínský deník
Maturita už stojí za dveřmi, ale studentku čtvrtého ročníku Mendelova gymnázia Anastázii Štěpánkovou obávaná „zkouška z dospělosti“ nestraší ani v snu. Pro strach má uděláno možná i proto, že je od dětství členkou opavského skautského oddílu a ska...

Pravil párek okurce. Na světě je nová knížka zábavných dětských veršovánek

V Ostravě zdálo se mi o stravě, takže díky za knedlíky při mé postavě. V Bruntáli v Bruntáli, nehas co tě napálí, ale měj se na pozoru, správně skloňuj podle vzoru - bez Bruntále v Bruntáli. Takové a podobné říkánky s laskavým humorem, které rozes...

Do opavských škol míří moderní poesie, podílí se na nich i Ostrava

Projekt studentů a pedagogů Slezské univerzity další sérii filmových interpretací dokládá, že trocha poesie nikoho nezabije. Moderní poezie do škol s pořadovým číslem 2 obsahuje dvacet zfilmovaných básní, doplněných o metodické materiály pro učitele.
Ivan Štampach - Český religionista a teolog

Tato informační stránka o Jitka Hrušková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jitka Hrušková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes