Clifford Brown

Vztahuje se k

Trumpetista Laco Déczi slaví osmdesátku. Zober psa, manželku, tchána a dojdi na koncert, vzkazuje

29.března » Aktuálně.cz
V Americe Déczi vystupoval například s Davem Wecklem či Sonny Costanzem. Od 90. let opět pravidelně hrává v České republice. V květnu ho čeká turné.

Miluju Dvořákovu hudbu a zahraju Viklického skladbu, řekl Marsalis

1.února » Novinky.cz
Big band Jazz At Lincoln Center Orchestra vedený proslulým americkým trumpetistou Wyntonem Marsalisem zahájí tento čtvrtek v Boby Centru Jazz Fest Brno. Před koncertem odpověděl Novinkám na několik otázek.

Na mém hrobě porostou kytky jako divé svině, těší se Laco Déczi

1.prosince » iDNES.cz
„Václav Havel udělal největší kokotinu na světě, že nechal volně běhat komunisty. Dnes mají celý byznys v rukou,“ říká trumpetista Laco Déczi. Hudebník bude také hostem Tonyi Graves v pořadu Drive televize Óčko v neděli 3. prosince. Další články k...

Laco Deczi vystoupí v Rock Café se svou kapelou Celula New York

27.října » iREPORT.cz
Jazzový trumpetista, skladatel, kapelník a amatérský malíř Laco Deczi míří do Rock Café. Se svou kapelou Celula New York tam vystoupí 15. listopadu.

Americký jazzman Laco Déczi vystoupí v Hradišti

30.května » Zlin.cz
UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Uherskohradišťský klub Mír přivítá v úterý 6. června amerického jazzového trumpetistu, hudebního skladatele a malíře slovenského původu Laca Décziho. Serveru Zlin.cz to sdělil programový pracovník Městských kin Uherské Hradiště ...

Spring Festival

12.března » Informuji.cz
Nevlídný zimní čas končí a Reduta Jazz Club se připravuje na vítání... | Praha 1 - (2017-02-28 21:30:00 - 2017-03-31 00:00:00)

Arturo Sandoval – virtuos a showman až do konečků prstů

25.července » časopis Harmonie
Jazzová ikona, trumpetista Arturo Sandoval, se po pěti letech vrací na Mezinárodní hudební festival Český Krumlov. Tentokrát vystoupí dokonce dvakrát...

Arturo Sandoval – virtuos a showman až do konečků prstů

23.června » ParlamentniListy.cz
Jazzová ikona, trumpetista Arturo Sandoval, se po pěti letech vrací na Mezinárodní hudební festival Český Krumlov. Tentokrát vystoupí dokonce dvakrát, kromě jazzového repertoáru se představí i v klasickém koncertním programu.

WordPress 4.4 Clifford – dáreček k dnešním vánocům

9.prosince » Blog DoProfilu.cz
Ta a je to tady. Přesně na den, což není u vydávání konečné verze wordpressu zvykem, byla vydána poslední verze wordpressu tohoto roku. Nyní nese jméno Clifford po jazzovém trumpetistovi Cliffordovi Brownovi. Tato verze je velice zásadní pro vývoj...
Miles Davis - Americký jazzový trumpetista
Emil Viklický - Český jazzový pianista a hudební skladatel
Helena Vondráčková - Česká zpěvačka
Václav Havel - První prezident České republiky

Tato informační stránka o Clifford Brown zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Clifford Brown" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes