Leonard Bernstein

Vztahuje se k

Janáčkova filharmonie a Jacek Kaspszyk: Hudbou k radosti i tanci

1.února » Opera PLUS
Tanec, tanec, tanec. Jednou v podobě karnevalového veselí, podruhé v pestrém mumraji letem tanečním světem, potřetí coby grandiózní pocta králi všech třídobých tanců: valčíku. Janáčkova filharmonie si vzala ve čtvrtek 31. ledna 2019 na mušku taneč...

Nejlepší světové muzikály a filmová hudba - Praha

15.ledna » Informuji.cz
Musica festiva di Praga:Ladislava Šťastná – soprán, Pavel Kloub –... | Praha 9 - (2019-05-30 19:00:00 - 2019-05-30 00:00:00)

Vyšly dopisy skladatele Cage. Ukazují muže, který měl všechny své věci pod kontrolou

8.ledna » Bleskově.cz
Do češtiny byly přeloženy dopisy zásadního skladatele 20. století. Je mezi nimi i list adresovaný současnému šéfdirigentovi Filharmonie Brno.

Vojtěch Dyk: Baví mě spojovat lidi, kteří si mají co říci

24.prosince » Novinky.cz
Je obdařen mnoha talenty, přitažlivým zjevem, přemýšlivostí a usilovností. Do všech projektů jde naplno. Nejraději do těch, které sám vymyslí a zrealizuje. Třiatřicetiletý zpěvák, herec a producent Vojtěch Dyk prožívá Kristova léta plná tvůrčích p...

Tvůrci Mše Leonarda Bernsteina zveřejnili poslední video ze zákulisí

7.prosince » Novinky.cz
Speciální nastudování Mše Leonarda Bernsteina se letos, dva roky po úspěšné české premiéře, vrátilo na jeviště. Vyprodaná představení končí několikaminutovým potleskem vestoje, diváci ve vzácné shodě oceňují bravurní výkony účinkujících v čele s C...

Jak se rodila Mše Leonarda Bernsteina. Pohled do zákulisí

29.listopadu » Novinky.cz
Nové video prozrazuje, jak se rodila Bernsteinova Mše s Vojtěchem Dykem v hlavní roli. Poslední představení bude 8. prosince v brněnské Hale Rondo.

Ve Foru Karlín uvedou nové nastudování Bernsteinovy Mše s Dykem

26.listopadu » Týden.cz
Nové nastudování Mše (Mass) Leonarda Bernsteina se zpěvákem Vojtěchem Dykem v hlavní roli kněze dnes uvedou v pražském Foru Karlín. Představení, které mělo premiéru v březnu 2016, se do České republiky vrací v roce 100. výročí autorových narozenin.

Unikátní hudební projekt pomůže nemocné Adélce

18.listopadu » Zlin.cz
ZLÍN - Charitativní koncert na podporu spolku Srdce na pravém místě rozezní v pondělí 19. listopadu Velký sál Kongresového centra ve Zlíně. Začne v 19.00 hodin, serveru Zlin.cz to sdělil Zdeněk Urbanovský z Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.

Dialogy s Fidéliem

16.listopadu » Rádio Proglas
Beethovenova opera Fidélio bude námětem pořadu Oktáva,ve kterém reprízujeme vybrané díly z cyklu Dialog hudby a víry.

NAžIVO: Vojtěch Dyk exceloval ve velkolepém uvedení Bernsteinovy "Mše". Vídeňský koncertní dům mu tleskal deset minut

5.listopadu » musicserver.cz
Vojta Dyk se před pár dny představil na jevišti Vídeňského koncertního domu jako Celebrant v proslulé "Mši" Leonarda Bernsteina. Vzhledem k tomu, že se jednalo o ojedinělé vystoupení, zajeli jsme do rakouské metropole zjistit, jak toto dílo za dop...

Tato informační stránka o Leonard Bernstein zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Leonard Bernstein" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes