15
new stories - click to show

India Humble

Related to

Humble Indie Bundle 21

13.May » AbcLinuxu.cz
V akci Humble Indie Bundle 21 je možné zakoupit balík vesměs multiplatformních her bez DRM, a to za cenu aspoň 1-14 eur, kterou jde rozdělit mezi vydavatele, zprostředkovatele a charitu. Aktuálně obsažené tituly jsou Beat Cop, Dustforce DX, Hotlin...

Red Hat Product Security Risk Report 2018

8.March » AbcLinuxu.cz
Společnost Red Hat zveřejnila zprávu o bezpečnosti svých produktů za rok 2018 (pdf). Kritických zranitelností bylo celkově 57.

man-pages 5.00

8.March » AbcLinuxu.cz
Téměř po roce byla vydána nová verze 5.00 balíčku man-pages, tj. manuálových stránek. Provedeno bylo více než 600 commitů, vylepšeno bylo téměř 400 stránek, zapojilo se kolem 130 přispěvatelů. Podrobnosti v changelogu. Nejnovější verze man-pages p...

Visual Studio Code 1.32

7.March » AbcLinuxu.cz
Byla vydána nová verze 1.32 editoru zdrojových kódů Visual Studio Code (Wikipedie). Přehled novinek i s náhledy a animovanými gify v poznámkách k vydání.

Ubuntu 14.04.6 LTS

7.March » AbcLinuxu.cz
Bylo vydáno Ubuntu 14.04.6 LTS (Long-Term Support), tj. šesté opravné vydání Ubuntu 14.04 LTS s kódovým názvem Trusty Tahr. Přehled novinek v poznámkách k vydání a v přehledu změn. Řešena je především bezpečnostní chyba CVE-2019-3462 v APT.

Kalkulačka z Windows 10 na GitHubu

7.March » AbcLinuxu.cz
Microsoft oznámil, že na GitHubu zveřejnil zdrojové kódy kalkulačky z Windows 10. Licence zdrojových kódů je MIT.

Unicode 12.0.0

6.March » AbcLinuxu.cz
Unicode Consortium, nezisková organizace koordinující rozvoj standardu Unicode, oznámila vydání Unicode 12.0.0. Přidáno bylo 554 nových znaků. Celkově jich je 137 929. Nových je například 61 obrázkových znaků Emoji.

Ubuntu Touch OTA-8

6.March » AbcLinuxu.cz
UBports, nadace a komunita kolem Ubuntu pro telefony a tablety Ubuntu Touch (seznam podporovaných zařízení), vydala Ubuntu Touch OTA-8. Vylepšen byl například webový prohlížeč Morph.

Esej o (de)centralizaci internetu (Alyssa Rosenzweig)

6.March » AbcLinuxu.cz
Alyssa Rosenzweig v eseji The Federation Fallacy rozebírá centralizaci internetu a v jakých rovinách uspěly či neuspěly svobodné projekty, resp. komunity jako Mastodon nebo Wikipedia. Diskuze proběhly na LWN, nebo v /r/linux.

Humble Indie Bundle 20

6.March » Root.cz
Humble Bundle spustilo svůj 20. indie bundle. Tentokrát jsou všechny hry pro Linux a dostupné jako klíč na Steam tak i bez DRM. Pokud zaplatíte alespoň dolar, dostanete The First Tree, Tangledeep a Among the Sleep. Pokud zaplatíte více jak průměr...

Hra zdarma – Basingstoke

6.March » AbcLinuxu.cz
Herní studio Puppy Games má v plánu nabídnout své počítačové hry hráčům na Linuxu zdarma. První nabídnutou hrou na itch.io je Basingstoke. Pro hráče na Windows a macOS je hra za 24,95 $.

Humble Indie Bundle 20

6.March » AbcLinuxu.cz
Byl spuštěn Humble Indie Bundle 20. Za vlastní cenu lze koupit multiplatformní hry The First Tree, Tangledeep a Among the Sleep - Enhanced Edition. Při nadprůměrné platbě (aktuálně 3,62 $) Getting Over It with Bennett Foddy, Tooth and Tail a Dream...
Google - Vyhledávač a internetová reklamní agentura
HTC - Výrobce mobilních elektronických zařízení
Android OS - Operační systém
Microsoft - Americká softwarová společnost

Tato informační stránka o India Humble zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "India Humble" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes