Miroslav Hurta

Vztahuje se k

Závěrečná zpráva MČR juniorů a juniorek v rapid šachu

10.října » Chess.cz
Sportovní klub Vyškov, zapsaný spolek, se ve dnech 28. – 29. 9. 2018 stal z pověření Komise mládeže ŠSČR organizátorem Mistrovství České republiky juniorů a juniorek v rapid šachu. Akce probíhala ve spolupráci s MKS Vyškov Slavnostní zahájení se u...

56. šachové Zaječice, závěrečná zpráva

5.června » Chess.cz
O víkendu 2. 6. – 3. 6. 2017 se v Chrudimi hrály tři turnaje. Ten nejdůležitější, Mistrovství České republiky družstev starších žáků v rapid šachu, pod názvem Omega plus OPEN. Podrobnosti najdete na chess-results. Omega plus OPEN http://chess-resu...

Nové složení odborných komisí ŠSČR pro období 2017-2020

29.března » Chess.cz
Výkonný výbor Šachového svazu schválil složení odborných komisí. Kdo pro Vás bude další tři roky pracovat?

Senioři si zahrají šachy

6.února » Novinky.cz
Domov pro seniory Akátový dům, Městečko 52, Rajhrad, pořádá ve středu 8. února od 15.00 do 17.00 hodin šachové setkání. Obyvatele domova navštíví mladí členové šachového oddílu Sokola Rajhrad pod vedením Miroslava Hurty.

Stanislav Juříček vítězem turnaje v Prostějově

23.června » Vsetín
Skvělého úspěchu dosáhl 4. června v rapid šachu vsetínský šachový senior KM Stanislav Juříček na turnaji OPEN Prostějov. Nepoznal během něj přemožitele a zaslouženě zvítězil.
Věci veřejné - Politická strana

Tato informační stránka o Miroslav Hurta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Hurta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes