Radegast Ivo

Related to

V pivovaru Radegast byla zahájena stavba nové plechovkové linky

24.March » prvnizpravy.cz
V pivovaru v Nošovicích byl dnes za účasti generálního ředitele Plzeňského Prazdroje Granta Liversage, manažera pivovaru Radegast Ivo Kaňáka, starosty Nošovic Jiřího Myšinského a dalších hostů položen základní kámen nové plechovkové linky.

Výstavba nové plechovkárny v pivovaru Radegast začala poklepáním na základní kámen. Ten byl symbolicky ve tvaru plechovky.

V pivovaru v Nošovicích byl dnes za účasti generálního ředitele Plzeňského Prazdroje Granta Liversage, manažera pivovaru Radegast Ivo Kaňáka, starosty Nošovic Jiřího Myšinského a dalších hostů položen základní kámen nové haly a technologie plechov...

Slavnostním poklepáním na základní kámen byla v pivovaru Radegast zahájena stavba nové plechovkové linky

22.March » FeedIT.cz
Nošovice, 22. března 2019 – V pivovaru v Nošovicích byl dnes za účasti generálního ředitele Plzeňského Prazdroje Granta Liversage, manažera pivovaru Radegast Ivo Kaňáka, starosty Nošovic Jiřího Myšinského a dalších hostů položen základní kámen nov...

Tato informační stránka o Radegast Ivo zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radegast Ivo" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes