15
new stories - click to show

Jakub Jansa

Related to

Umělci nesoutěží. Finalisté Chalupeckého ceny podruhé odmítli vyhlášení laureáta

19.January » Aktuálně.cz
„Eliminace soutěžení může mít za výsledek pouze vlídnější a méně stresující pracovní prostředí,“ míní jedna z nominovaných umělkyň.

Cena Jindřicha Chalupeckého má pět vítězů. Finalisté mezi sebou dál soutěžit nechtějí

19.January » Lidovky.cz
Ani letos nebude mít Cena Jindřicha Chalupeckého jednoho vítěze. Bude jich pět: čtyři výtvarníci a jeden umělecký kolektiv. Ti všichni postoupili do finále, kde už mezi sebou soutěžit nechtějí a prvně ani nemusejí.

Chalupeckého cena má finalisty, opět odmítli soutěžit o vítězství

18.January » Seznam Zprávy
Do finále 32. ročníku výtvarné Ceny Jindřicha Chalupeckého se dostali čtyři autoři a jedna vícečlenná skupina. Mezinárodní porota je vybrala z téměř 90 přihlášek.

Do finále CJCH byli vybráni čtyři umělci a umělkyně a vícečlenná skupina

18.January » Artalk.cz
Porota se rozhodla do finále 32. ročníku Ceny Jindřicha Chalupeckého 2021 vybrat čtyři umělkyně a umělce a jednu vícečlennou skupinu. Jsou jimi Robert Gabris, Jakub Jansa, Valentýna Janů, Anna Ročňová a umělecký ne-kolektiv Björnsonova. Společná v...

Do finále Ceny Jindřicha Chalupeckého byly vybráni čtyři umělci a umělkyně a vícečlenná skupina

18.January » Artalk.cz
Porota se rozhodla do finále Ceny Jindřicha Chalupeckého 2021, již 32. ročníku místního nejvýznamnějšího ocenění pro autorky a autory do 35 let, vybrat čtyři umělkyně a umělce a jednu vícečlennou skupinu. Jsou jimi Robert Gabris, Jakub Jansa, Vale...

Chalupeckého cena má finalisty, opět odmítli soutěžit o vítězství

18.January » ČeskéNoviny.cz
Praha - Do finále 32. ročníku výtvarné Ceny Jindřicha Chalupeckého se dostali čtyři autoři a jedna vícečlenná skupina. Mezinárodní porota je vybrala z téměř 90 přihlášek. Společná...

Testy pro Pražany na Covid zdarma: Rezervace už běží, výsledky do 20 minut

11.December » ProtiŠedi.cz
Od 18. prosince se budou moci Pražané s pojištěním u Česku testovat zdarma na Covid pomocí tzv. antigenních testů. Pražské nemocnice už spustily rezervace. První termíny se už plní, ale zahlceno není. Například ve Vinohradské nemocnici (rezervace ...

Literatura pod širým nebem: Čtení Petra Borkovce

7.September » Pražský patriot
Petr Borkovec bude ve středu 9. září číst z knihy krátkých próz Petříček Sellier & Petříček Bellot a z knihy povídek Sebrat klacek, která vychází v listopadu 2020.

Kinobus promítá v Praze 13

7.September » Pražský patriot
Na Slunečním náměstí se dnes od 20:30 hodin bude promítat film Vezmeš si mě kámo?. Kino bude v Praze 13 až do 10. září.

Potopa 1890. Pozvánka na výstavu a vycházku

7.September » Pražský patriot
Před 130 lety během velké zářijové povodně, při které byl mimo jiné i proražen Karlův most, došlo u Invalidovny k velké tragédii: Při záchranných pracích zde zahynulo 20 vojáků z nedalekých Ferdinandových, dnes Karlínských kasáren.

Tato informační stránka o Jakub Jansa zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Jansa" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes