15
new stories - click to show

Kateřina Valko

Related to

Malířka Valko vyhrála soutěž a vystavuje v Jindřišské věži

16.September » Aktual24.cz
Vítězka kategorie malby Kateřina Valko právě vystavuje své obrazy v Jindřišské věži v Praze. K vidění jsou zde malby, kresby a kombinované techniky za poslední roky tvorby. Na výstavě najdeme někol...

Festival komorní a orchestrální tvorby Devětkrát s devítkou pokračuje druhým koncertem

5.September » Pražský patriot
Dvacátý ročník festivalu komorní a orchestrální tvorby Devětkrát s devítkou je rozdělen je do dvou etap a druhý koncert jeho podzimní části se koná v pondělí 7. září.

Open Air Festival Podviní 2020

1.September » Pražský patriot
21 let alternativní a nezávislé scény ve Vysočanech. Festival se tradičně koná v přírodním vysočanském parku Podviní ve čtvrtek 3. září od 16:30 hodin.

Dřevěný oblak bude pokřtěn na Smetanově nábřeží

1.September » Pražský patriot
Ve středu 2. září proběhne od 18 hodin na Smetanově nábřeží za účasti autora křest díla „Wooden Cloud" od německého umělce Martina Steinerta.

Venkovní sochařská výstava VáclavART na měsíc zpestří pěší zónu, náměstí a pasáže v centru Prahy

1.September » Pražský patriot
Osmnáct soch a více než dvě desítky obrazů oživí na měsíc ulici Na Příkopě a přilehlé paláce. Dvanáct mladých umělců předvede v rámci čtvrtého ročníku výstavy VáclavART více než čtyři desítky děl. Výstava odstartuje vernisáží 8. září a potrvá do 5...

Zítra nepoteče voda v ulicích Kobylis

1.September » Pražský patriot
Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na 2. září. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Praha 9 zve na komorní koncert v Parku přátelství

1.September » Pražský patriot
I dnes se můžete v parku Přátelství na Proseku těšit na koncert v rámci cyklu komorních koncertů, které se konají každé úterý až do konce září. Začátek je v 18 hodin. Spolupořadatelem koncertů je pojedenácté radnice Prahy 9.

Punkový nářez Na Staré kovárně, vystoupí kapela SPS. Vstup je zdarma

31.August » Pražský patriot
V čtvrtek 3. září přehluší v hostinci Na Staré kovárně cinkot půllitrů a příborů pořádný punk. Od 19 hodin zde zahraje legendární punková skupina SPS . Akustický koncert pojme kapela jako dotočnou ke svému novému albu Adios, kamarádi pankáči, kter...

Výstava impresionistů s 3D zvukem se představí v Karlíně

31.August » Pražský patriot
Pražské Forum Karlín se od pátku 18. září stane dějištěm výstavy Bylo nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir… . Na ploše více než 2 000 metrů čtverečních se představí mistrovská díla proslulých impresionistů v projekcích doplněných prostorovými zvukovými...
Alena Mornštajnová - Česká spisovatelka
Antonín Dvořák - Český hudební skladatel

Tato informační stránka o Kateřina Valko zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Valko" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes