Dmytro Jaroš Ukrajinský politik

Vztahuje se k

Ukrajinský nacionalismus roste: Podle pozorovatelů sehraje významnou roli v nadcházejících volbách

17.července » EuroZprávy.cz
Kyjev - Ačkoliv ukrajinským nacionalistům a extremistům nikdy moc nekvetla pšenka, pokud šlo o volby, tak vývoj událostí posledních dní, kdy na Ukrajině roste obliba krajní pravice a radikalismu, ukazují, že by tomu tak nemuselo být navždycky. Zda...

Bývalý vůdce Pravého sektoru plánuje dobytí Rostovské oblasti

Bývalý vůdce Pravého sektoru (zakázaný v RF), zakladatel Ukrajinské dobrovolnické armády (zakázaná v RF), Dmytro Jaroš prohlásil, že Ukrajina má potenciál pro dobytí řady ruských území. Promluvil o tom v éteru televize ZIK.

Jaroš si přeje bleskovou válku, během níž by ukrajinská armáda obsadila Krym

Dmytro Jaroš, poslanec Nejvyšší rady a bývalý vůdce extremistické organizace Pravý sektor, zakázané v Rusku, prohlásil, že aby dobyla Krym, bude muset ukrajinská armáda použít tanky a bojové letectvo. Řekl to v interview pro portál Apostrof.

Jaroš navrhl oslavovat návrat Donbasu na Ukrajinu

Poslanec Nejvyšší rady a bývalý vůdce hnutí Pravý sektor Dmytro Jaroš prohlásil, že Kyjev v nejbližší době vrátí kontrolu nad územím neuznaných republik DLR a LLR.

Jaroš uvedl jednu z největších hrozeb existenci Ukrajiny

Poslanec Nejvyšší rady, bývalý vůdce ukrajinské radikální organizace Pravý sektor, Dmytro Jaroš má za to, že ztělesnění minských dohod může zničit stát.

Na internetu se objevilo video konfliktu mezi Jarošovými stoupenci a taxikářem

Na internetu se objevil videozáznam konfliktu mezi taxikářem a stoupenci předáka hnutí DIJA a bývalého šéfa Pravého sektoru Dmytra Jaroše v Kamjanské (bývalém Dněprodzeržinsku).

Média: bodyguard Jaroše prostřelil nohy taxikáři, který neřekl „Hrdinům sláva!“

V Dněpropetrovské oblasti proběhl konflikt se střelbou, kterého se účastnili bodyguardi bývalého lídra Pravého sektoru Dmytra Jaroše, sděluje portál Событие.

Jan Urbach: Hrozby po událostech v Dněpropetrovsku

12.května » ParlamentniListy.cz
Bývalý vůdce neonacistického ukrajinského hnutí Pravý sektor, poslanec Nejvyšší rady Dmytro Jaroš na svém účtu na Facebooku napsal, že po nepokojích v Dněpropetrovsku (dnes Dnipru) je potřeba přijmout rázná opatření.

Jaroš pohrozil ukrajinským orgánům „ulicí“ a „hlavněmi“

Poslanec Nejvyšší rady a bývalý lídr extremistického hnutí Pravý sektor Dmytro Jaroš oznámil, že je potřeba přijmout rázná opatření po nepokojích v Dnipru (bývalý Dněpropetrovsk).

Jaroš řekl, že projednává s Porošenkem vytvoření „rezervní“ armády

Poslanec Nejvyšší rady a bývalý vůdce extremistického hnutí Pravý sektor, zakázaného v Rusku, Dmytro Jaroš, řekl, že projednává s ukrajinským prezidentem Petrem Porošenkem vytvoření „dobrovolnické“ nebo „rezervní“ armády.

Ukrajinec, obyvatel žijící na okraji Velké Rusi, resp. Ukrajin, dnes fašizující element s nacionalistickými spády teroristů; s

12.srpna » Rukojmi.cz
Naštěstí ten neofašistický Ukrajin je natolik zbabělý, že by pro svůj život závistivě chystal atentáty na odjakživa ruský Krym. Ukrajinské...

Jaroš přiznal účast Pravého sektoru v boji u Slavjanska

Poslanec Nejvyšší rady, bývalý předseda Pravého sektoru, zakázaného v Rusku, Dmytro Jaroš, řekl, že členové organizace se skutečně účastnili bojů u Slavjanska na jaře 2014, a také potvrdil informaci, že „vizitka Jaroše“ není výmysl ruské strany, z...
Petro Symonenko - Ukrajinský politik
Vladimir Konstantinov - Ruský hokejista

Tato informační stránka o Dmytro Jaroš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dmytro Jaroš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes