Jurij Bojko

Vztahuje se k

K incidentu v Kerčském průlivu - Komu to nejvíce prospělo?

29.listopadu » Nová republika
Oskar Krejčí 29. 11. 2018 NovéSlovoSk „Pokud šlo o kyjevskou provokaci, pochybuji, že o tom Porošenko rozhodl bez konzultace s Washingtonem,“ komentuje kerčskou krizi politolog Oskar Krejčí, který upozorňuje nejen na prezidentské volby na Ukrajině...

Ukrajinský poslanec: Kroky MMF nás přivedou k sociálnímu výbuchu!

24.června » prvnízprávy.cz
Ukrajinská vláda je povinna provádět politiku, která by splňovala zájmy Ukrajinců a ne Mezinárodního měnového fondu. Tento názor vyjádřil předseda Opozičního bloku poslanec Jurij Bojko ve vysílání Inter TV.

Ukrajinský politik vysvětlil, jak úřady zvyšují cenu plynu pro obyvatelstvo

Spolupředseda ukrajinské frakce Opoziční blok Jurij Bojko ve vysílání televizní stanice 112 Ukrajina hovořil o „dvojnásobném zvýšení“ vládou reálné ceny plynu pro obyvatelstvo země.

Ukrajinská opozice se vysmála „Zdi“ na hranici s Ruskem

V roce 2015 se ukrajinská vláda schválila plán opatření na realizaci projektu „Zdi“. Příspěvek Ukrajinská opozice se vysmála „Zdi“ na hranici s Ruskem pochází z ČeskoAktuálně.cz

Ukrajinská opozice se vysmála myšlence „zdi“ na hranici s Ruskem

Spolupředseda parlamentní frakce ukrajinského Opozičního bloku Jurij Bojko si myslí, že v současných podmínkách bude zeď na hranici mezi Ukrajinou a Ruskem neužitečná.

Ukrajinská opozice se vysmála „Zdi“ na hranici s Ruskem

8.srpna » prvnízprávy.cz
Předseda parlamentní frakce ukrajinského „Opozičního bloku“ Jurij Bojko prohlásil, že v moderních podmínkách je „Zeď“ na hranici mezi Ukrajinou a Ruskem k ničemu.

V Radě navrhli opravy minských dohod

Spolupředseda parlamentní frakce ukrajinského Opozičního bloku Jurij Bojko je toho názoru, že pro urovnání konfliktu na Donbasu je třeba změnit formát minských dohod a vytvořit novou cestovní mapu v rámci posledních telefonických jednání v „norman...

Poslanec Rady: získání půjčky MMF se stane státním svátkem

Orgány Ukrajiny brzy zemi dovedou do toho, že získání nové půjčky od Mezinárodního měnového fondu (MMF) se stane státní svátkem, myslí si spolupředsedající strany Opoziční blok v ukrajinském parlamentu poslanec Jurij Bojko.

Opoziční blok požaduje zrušit rozhodnutí o obchodní blokádě Donbasu

Strana Opoziční blok v ukrajinském parlamentu požaduje zrušit rozhodnutí orgánů o úplné nákladní dopravní blokádě Donbasu, oznámil v úterý předseda strany Jurij Bojko.

Na Ukrajině očekávají od držitele kompromitujících materiálů na Porošenka další usvědčení

Předseda ukrajinské parlamentní frakce Opoziční blok Jurij Bojko má za to, že v nejbližší době můžeme očekávat od poslance Nejvyšší rady Oleksandra Oniščenka další materiály usvědčující z korupce.
Volodymyr Rybak - Ukrajinský politik
Dmytro Jaroš - Ukrajinský politik
Petro Porošenko - Ukrajinský politik
Jurij Lucenko - Ukrajinský politik
Petro Symonenko - Ukrajinský politik
Mykola Azarov - Ukrajinský politik
Štefan Füle - Český diplomat a politik

Tato informační stránka o Jurij Bojko zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jurij Bojko" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes