Miroslav Jašurek

Vztahuje se k

Spekulanti už čekají, až si koupí vaše předražené hypotéky

15.června » A2larm
Přinášíme rozhovor s ekonomem Tomášem Munzim o přicházející hypoteční krizi, nedostupném bydlení a levné práci. Česká republika zažívá bezprecedentní nárůst cen bydlení. Tento týden to potvrdili statistici z ČSÚ,...

Miroslav Jašurek: Třetina obcí vymírá. Problém není na venkově, ale ve městech

25.dubna » Deník Referendum
Zásadní problém vymírání venkova je důsledkem bezkoncepčního přístupu české politiky. Uchopí někdo téma systémově před komunálními volbami?

Kam směřuje pod tlakem lobby české vzdělávání

22.února » Britské listy
"A nestačilo by, kdyby místo prosazování vzdělávacích metod hodných 19. století zaměstnavatelé získali jakýsi respekt k zaměstnancům a nabídli jim mzdy odpovídající práci, kterou od nich požadují?", ptá se Miroslav Jašurek na Facebooku v souvislos...

Miroslav Jašurek: Pacient jako zákazník, nemocnice jako firma

15.prosince » Deník Referendum
Hnutí ANO má pro oblast zdravotnictví v programu směsku opatření, která vypadají na první pohled příznivě. Jak tomu bude ve skutečnosti?

Miroslav Jašurek: Pravice sestavila opozici, vláda se ukáže sama

18.listopadu » Deník Referendum
Protože jsme svědky zcela nové politické situace, není zdaleka jasné, jak bude vypadat Babišova vláda, její program a subjekty, u kterých bude hledat podporu.

Miroslav Jašurek: Lithium po volbách bude zase jen ruda v zemi

10.října » Blogy aktuálně.cz
Zkuste si představit, že už máme po volbách, a doopravdy vedeme debatu o tom, co pro nás znamenají 3 % světových zásob lithia. Pojďme se bavit o vývoji lithiových baterií a o tom, na čem doopravdy Česká republika může vydělat.

Miroslav Jašurek: Jestli firmám chybí lidi, proč se s nimi nebaví?

27.září » Blogy aktuálně.cz
Firmy si často stěžují, že nemají dost zaměstnanců. Většina lidí, kteří se ucházejí o práci, ale nedostane žádnou odpověď a nikdy se tak nedozví, proč je nepozvali ani na pracovní pohovor.

Miroslav Jašurek: Ministerstvo čar a kouzel, aneb kde sehnat peníze pro vysoké školy

12.září » Blogy aktuálně.cz
Největším nepřítelem vysokých škol je dnes státní rozpočet. Vůbec ho nezajímá, že vysoké školy vytvářejí hodnoty a potenciál pro naši úspěšnou budoucnost. Má raději jednorázové investice a ani ho netrápí, když se nerealizují. Pokud nemáme marnit č...

„Dobeš se choval způsobem, jaký jsme nezažili,“ vzpomíná Miroslav Jašurek

27.února » A2larm
Ve Studiu Alarm jsme mluvili s poradcem ministryně školství a někdejším předsedou Studentské komory Rady vysokých škol o studentských protestech roku 2012. Právě v těchto dnech uplynulo pět let...
Vladimíra Dvořáková - Česká politoložka

Tato informační stránka o Miroslav Jašurek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Jašurek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes