nových článků - klikněte pro zobrazení

Alexander Jenčko

Smolná prohra slovenských mladíků. Bronz na MS hráčů do 18 let bere Kanada

30.dubna » Sport.cz
Hokejisté Kanady získali bronz na mistrovství světa hráčů do 18 let, když v utkání o třetí místo porazili Slovensko 4:3 v prodloužení. Dramatickou bitvu rozhodl v 68. minutě svou druhou brankou šestnáctiletý útočník Macklin Celebrini. Gólem a třemi …

Rozpačitý start, návrat do hry, a pak trpká prohra. Osmnáctka na MS podlehla Slovákům

20.dubna » Hokej.cz
(PORRENTRUY, od našeho zpravodaje) Úvodní duel na mistrovství světa hráčů do 18 let čeští hokejisté nezvládli. V duelu se Slovenskem během necelých 24 minut nabrali dvoubrankové manko po trefách Adama Cedza. Pak sice dokázali srovnat, vyrovnané utká…