15
new stories - click to show

Petr Ježek

Related to

Tupolev slétl ke staršímu bratrovi, usazování trvalo pár minut

21.October » iDNES.cz
Za 17 let v provozu s cestujícími obletěl dopravní letoun TU 134 mnohokrát kolem celé zeměkoule. Poslední cestující letěli ve stroji v barvách polského dopravce v roce 1993. V úterý se letadlo vyrobené v roce 1976 naposledy podívalo na pár desítek...

Za vraždu kvůli 110 eurům a tisícovce vyměřil soud mladíkovi 18 let vězení

20.October » iDNES.cz
Na 18 let poslal Krajský soud v Plzni do vězení dvacetiletého Karla Pastora, který podle spisu loni v Krásném Lese na Karlovarsku bodl staršího muže do krku a ukradl mu 110 eur a tisíc korun. Obžalovaný vinu popírá a tvrdí, že muže připravil o živ...

Za zvrhlé sexuální hrátky s malým synem svého přítele dostala žena pět let

20.October » iDNES.cz
Krajský soud v Plzni poslal na pět let do vězení sedmadvacetiletou ženu z Plzeňska, která podle obžaloby týrala a znásilnila nyní osmiletého syna svého přítele. Podle rozsudku dítě nutila k sadomasochistickým hrátkám. Chlapce zavírala do místnosti...

Senior zemřel po střetu s tramvají, přecházel silnici ještě za tmy

19.October » iDNES.cz
Tramvaj srazila ráno dvaasedmdesátiletého cizince, který přecházel silnici ve Skvrňanské ulici v Plzni. Muž na místě podlehl těžkým zraněním.

Srazila autem cyklistku a nepomohla jí. U soudu dostala řidička podmínku

6.October » iDNES.cz
Za sražení cyklistky, neposkytnutí pomoci a ujetí od dopravní nehody potrestal plzeňský soud 63letou učitelku podmínkou. Řidička vinu od počátku odmítá. Podle ní do ženy na kole autem nenarazila.

Soud musel po viníkovi tragického požáru pátrat, pak mu potvrdil čtyři roky

6.October » iDNES.cz
Odvolací senát Krajského soudu v Plzni potvrdil čtyřiasedmdesátiletému Milanu Noskovi čtyřletý trest vězení za zavinění tragického požáru plzeňské ubytovny. V objektu uhořela před třemi lety mladá žena a dalších 12 lidí se zranilo.

Přítelkyni a jejího milence střelil do srdce, žárlivec dostal 19 let vězení

6.October » iDNES.cz
Krajský soud v Plzni poslal na 19 let do vězení jednašedesátiletého Miroslava Kumberu, který podle obžaloby letos v lednu na Sokolovsku ze žárlivosti zastřelil svoji přítelkyni a jejího milence. Podle psycholožky je resocializace odsouzeného nadějná.

Na most v Liblíně nesmějí těžší auta. Kdy začne jeho oprava, není jasné

5.October » iDNES.cz
Na most přes Berounku v Liblíně na Rokycansku smějí posledního tři čtvrtě roku jen chodci, cyklisté a auta do pěti tun. Pilíře jsou v havarijním stavu. Kdy začne oprava, jak se bude dělat a na kolik přijde, není zatím vůbec jasné.

Z havarovaného vagonu u Milavčí nezbylo nic, zakously se do něj obří nůžky

4.October » iRegiony Impuls
Obří nůžky dnes rozstříhaly vrak rychlíkového vagonu, který zůstal pod tratí v Milavčích na Domažlicku jako připomínka tragické srážky dvou vlaků. K té došlo před dvěma měsíci, zemřeli při ní oba strojvedoucí a jedna cestující.

Souzený muž přiznal, že ze žárlivosti zastřelil partnerku i jejího milence

4.October » iDNES.cz
Před Krajským soudem v Plzni stanul šedesátiletý Miroslav Kumbera, který je obžalovaný, že letos v lednu na Sokolovsku zastřelil o 25 let mladší přítelkyni a jejího údajného milence. Muži hrozí za dvojnásobnou vraždu až výjimečný trest.

Žena zavedla slepého otce pod kamion, soud zpřísnil trest za jeho smrt

30.September » iDNES.cz
Za loňskou smrt nevidomého otce, kterého cestou mimo přechod pro chodce zavedla v centru Plzně mezi rozjíždějící se auta, potrestal soud Kláru Bandovou ročním podmíněným trestem s dvouletou zkušební dobou. Zdravotní pojišťovně musí žena zaplatit p...

Soud znovu projedná případ dítěte, které zemřelo po výplachu žaludku

30.September » iDNES.cz
Domažlický okresní soud se bude znovu zabývat případem malého chlapce, který snědl syrové fazole a po ošetření v nemocnici zemřel. Věc vrátil k novému projednání odvolací senát Krajského soudu v Plzni. V kauze je obžalovaný primář, který podle spi...
Martin Otýs - Podnikatel

Tato informační stránka o Petr Ježek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Ježek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes