15
new stories - click to show

Robert Jindra

Related to

Pěvec Adam Plachetka vydal album Music Man: V muzikálu Kočky mě neuvidíte

7.December » Novinky.cz
Music Man je již druhý výlet basbarytonisty Adama Plachetky do světa muzikálů. Kolekce jeho vybraných oblíbených písní vznikla za doprovodu Symfonického orchestru Českého rozhlasu pod taktovkou Roberta Jindry.

Sopranistka Kateřina Kněžíková: Hudba nemá bolet, ale povznášet

/ROZHOVOR, FOTOGALERIE/ Kateřina Kněžíková patří oficiálně do mladé generace českých sopranistek, sama už se však považuje za tu, která může své zkušenosti předávat dál. Sopranistka, která své dětství prožila v Dolní Lutyni, tvrdí, že úspěch, kter...

Francouzská hudba i koncert V. Kaprálové

1.February » Opera PLUS
Na dalším abonentním koncertu povede rozhlasové symfoniky vynikající operní dirigent, zároveň též milovník a oddaný interpret francouzské symfonické hudby Robert Jindra. Na programu jsou skladby Vincenta d’Indyho či Césara Francka a také Koncert p...

Charita Otrokovice pořádá sbírku spacáků

23.October » Otrokovice
Charita Otrokovice před přicházejícím zimním obdobím pořádá sbírku spacáků. Sbírka je určena lidem, kteří přišli o střechu nad hlavou a z nějakých důvodů nedosáhnou na bydlení v nájemním bydlení, ubytovnách nebo azylových domech. Charita vyzývá ob...

Mateřská škola Otrokovice bude koncem roku dva týdny uzavřena

22.October » Otrokovice
Všech sedm odloučených pracovišť Mateřské školy Otrokovice i oddělení pro děti ve věku od 1 do 3 let bude v období Vánoc, od 23. prosince 2019 do 3. ledna 2020, uzavřeno.

Opera Národního divadla - Národní divadlo - "Příhody lišky Bystroušky"

4.October » Národní divadlo
Národní divadlo je jedním ze symbolů české národní identity a kulturního dědictví, usilující o nejvyšší uměleckou kvalitu.

Pěvecké legendy: josef alois ticháček – první wagnerovský heldentenor

29.September » Informuji.cz
Frank van Aken (NED), Robert Jindra (CZE), Janáčkova filharmonie... | Ostrava - (2019-11-05 19:00:00 - 2019-11-05 00:00:00)

Opera Národního divadla - Národní divadlo - "Příhody lišky Bystroušky"

25.September » Národní divadlo
Národní divadlo je jedním ze symbolů české národní identity a kulturního dědictví, usilující o nejvyšší uměleckou kvalitu.

Komentář: Opeře Národního divadla chybí standard, dostává na frak od Brna i Ostravy

5.June » Bleskově.cz
Opera Národního divadla v Praze mění vedení. Za toho odcházejícího bohužel současná opera živořila a ta barokní zemřela úplně.

Tato informační stránka o Robert Jindra zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Robert Jindra" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes