15
new stories - click to show

Václav Jiráček

Related to

Václav Jiráček ze seriálu Sestřičky: Jaký je v soukromí, jak žije a čím se živí?

10.April » Kafe.cz
Režiséři ho často obsazují do rolí podivínů, nebezpečných mužů nebo přímo vrahů. Jak tato herecká škatulka ovlivňuje jeho život a jakým vývojem projde nová postava, kterou Václav Jiráček hraje v seriálu Sestřičky?

Skamene vyrazil na pomoc Babišovi a Schillerové: DRSNÝ ORTEL

23.February » Aha!
Současná situace nabádá lidi se otevřeně bavit nejen o koronavirové krizi, ale i o samotné politické scéně. Svůj názor se nebojí sdílet ani herec Roman Skamene (66), jenž je jedním z těch, kdo vládu a její kroky brání.

Pagáčová: Konec v Sestřičkách! Dojemné loučení

12.February » Aha!
Jen co se na Maledivách vyfotila v bikinách a prvně předvedla své těhotenské bříško, dělá jednu změnu za druhou. Patricie Pagáčová (32) odešla už i ze seriálu Sestřičky, kde hrála podvodnici Lauru.

Patricie Pagáčová ze Sestřiček: Na těhotnou už si jen nehraje!

10.February » Aha!
Tak tohle se povedlo! Zatímco v seriálu Sestřičky si Patricie Pagáčová (32) těhotenství vymýšlí, ve skutečném životě opravdu pod srdcem nosí miminko.

Kaktusový květ s Lukášem Vaculíkem se chystá na podzim

19.January » Jihlavské listy
Pod mottem „Věřte s námi v lepší podzim“ začal na internetu online prodej vstupenek na premiérové uvedení inscenace Kaktusový květ v DKO Jihlava. Tu mají přivézt 15. listopadu (19) Lukáš Vaculík a další herci v produkci Drama Production. Ve hře auto…

Nová tvář seriálu Sestřičky: Na padouchy má monopol!

4.December » Tojesenzace.cz
Do seriálu Sestřičky vstoupila nová postava, která rozvíří klidné rubavské vody. Roli nevlastního bratra Adély Gondíkové, muže s tajemnou minulostí, tvůrci

Volnočasové aktivity pro děti omezil nouzový stav. Organizace neví, zda budou mít příští rok peníze

21.May » iROZHLAS
Kvůli koronavirové krizi možná příští rok ukončí nebo výrazně omezí svou činnost řada neziskových organizací, které se věnují práci s dětmi. Peníze totiž od ministerstva školství dostávají na základě toho, kolik hodin s dětmi v předchozím roce odpra…

Projekt kompostérů v Rokycanech má úspěch! Město je chce dát lidem zdarma

21.September » QAP.cz
První kompostré, který město nechalo instalovat v ulici U Nemocnice, slaví úspěch. Město nyní zvažuje pořízení dalších a chce je nabídnout lidem zdarma.

Černošínské muzeum hostí další výstavu! Představuje se trojice malířek - FOTKY

21.September » QAP.cz
Několik desítek obrazů uvidíte do konce října v černošínském muzeu. Součástí vernisáže bylo i malování olejem. Vystavené obrazy je možné si i zakoupit.

Hraniční přechod u Železné Rudy se pro turisty uzavře! Omezení potrvá dva týdny

21.September » QAP.cz
Turisté na Železnorudsku musí v nadcházejících dnech počítat s omezením. Hraniční přechod u Železné Rudy čeká uzavírka, skončí až 6. října. Čtěte podrobnosti.

Elegance molekuly na festivalu v Plzni: Dejvické divadlo zazářilo s chemií

20.September » QAP.cz
Ve dnech 17. 9. a 18.9. bylo plzeňské Velké divadlo ve znamení chemie. Právě pražské Dejvické divadlo v rámci Festivalu DIVADLO odhalilo divákům pravdu o nelehké cestě ke vzniku léku, potlačující vir HIV.

Tato informační stránka o Václav Jiráček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Jiráček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes