15
new stories - click to show

Karel Jirátko

Related to

Rally magazín 07/2021

14.March » I-Motorsport.cz
Právě vyšlo letošní sedmé číslo populárního motoristického časopisu pro příznivce rallysportu RALLY magazín. Co se dočtete uvnitř?

Karel Jirátko slavil 70. narozeniny

15.January » eWRC.cz
Když se vysloví jméno Karel Jirátko, spousta fanoušků zavzpomíná na dobu, kdy u nás hojně startovaly vozy WRC a Karel v nich rozpis jezdcům četl.

Seznam přihlášených posádek na Star Rally Historic

15.August » Autosport.cz
Den před zveřejněním seznamu přihlášených posádek na 'velkou' Barumku je k dispozici seznam přihlášených posádek na Star Rally Historic, ve které nalezneme i tři vítěze z historie Barum Rally - historicky prvního zahraničního vítěze Wolfganga Haucka…

Karel Jirátko slaví 70. narozeniny

13.August » eWRC.cz
Dnes slaví Karel Jirátko 70. narozeniny. Spolujezdec mnoha slavných jezdců a poslední dobou jezdec historiků.

Želechovická beseda vydařenou předzvěstí sezony

6.March » Autosport.cz
Čtvrtou únorovou sobotu se v Želechovicích nad Dřevnicí u Zlína odehrál již třináctý ročník besedy se závodníky rally. Tak jako již tradičně akci ve spolupráci se Sokolem Želechovice uspořádalo občanské sdružení Rally klub Paseky. Na tradiční akci s…

Želechovická beseda vydařenou předzvěstí sezony

6.March » RallyZone.cz
Čtvrtou únorovou sobotu se v Želechovicích nad Dřevnicí u Zlína odehrál již třináctý ročník besedy se závodníky rally. Tak jako již tradičně akci ve spolupráci se Sokolem Želechovice uspořádalo občanské sdružení Rally klub Paseky.

Želechovická beseda vydařenou předzvěstí sezony

5.March » eWRC.cz
Čtvrtou únorovou sobotu se v Želechovicích nad Dřevnicí u Zlína odehrál již třináctý ročník besedy se závodníky rally.

Startovka sobotní želechovické besedy s Engem v čele + video

21.February » Autosport.cz
Rally Klub Paseky, o.s. Vás zve na tuto sobotu do Želechovic nad Dřevnicí na 13. ročník Besedy se závodníky rally. Startovní listina letos obsahuje našeho historicky jediného českého pilota Formule 1, dále spolujezdce, který spoluvládl české rally u…

Želechovická rally-beseda již za pár dní.

17.February » Motormix
Sestava hostů bude silná jako obvykle. Jména jako Tomáš Enge, Leo Pavlík, Karel Jirátko, Petr Semerád, René Dohnal a další dávají myslím jasnou představu, že letošní složení hostů bude velmi pestré a různorodé. Zastoupení budou m?

Tato informační stránka o Karel Jirátko zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Jirátko" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes