15
new stories - click to show

Sean Johnson

Related to

O vítězi MLS rozhodly penalty. Triumf poprvé slavil New York

12.December » ČT24
Bitva se vším všudy, zvraty a rozuzlení v nejzazší moment. Fotbalisté New York City FC se stali novými šampiony zámořské ligy MLS. Premiérový triumf získali po penaltovém rozstřelu, v základní hrací době a po prodloužení skončil finálový zápas s dom…

Šampiony MLS jsou poprvé hráči New Yorku City

12.December » Eurofotbal.cz
Hráči New York City FC se stali novými šampiony zámořské ligy MLS. Premiérový triumf získali po penaltovém rozstřelu, v základní hrací době a po prodloužení skončil sobotní finálový zápas s domácím Portlandem 1:1.

Šampiony MLS jsou poprvé fotbalisté New Yorku, finále vyhráli na penalty

12.December » Sport.cz
Fotbalisté New York City FC se stali novými šampiony zámořské ligy MLS. Premiérový triumf získali po penaltovém rozstřelu, v základní hrací době a po prodloužení skončil sobotní finálový zápas s domácím Portlandem 1:1.

VIDEO: Brankář v americké lize předvedl obří minelu. Spoluhráčům pak děkoval na twitteru

14.April » iROZHLAS
Zápas americké fotbalové ligy (MLS) mezi Minnesotou a New Yorkem City skončil 3:3. Kromě velkého gólového přídělu se ale do podvědomí fanoušků zapsal obří chybou hostujícího brankáře, který nezachytil zpětnou přihrávku svého spoluhráče.

Tato informační stránka o Sean Johnson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sean Johnson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes