nových článků - klikněte pro zobrazení

Martin Boyle

Austrálie dva dny před vstupem do MS přišla o zraněného Boylea

20.listopadu » Sport.cz
Francie - Austrálie 1:1. Na vzájemný duel na MS v Kataru si sice obě země musí ještě dva dny počkat, ve špatných zprávách jsou na tom ale obě výpravy stejně. Zatímco země Galského kohouta v neděli informovala o vyřazení zraněného Karima Benzemy z no…

Nominace na MS ve fotbale 2022: Austrálie a Francie přišly o klíčové útočníky

20.listopadu » iSport.cz
Mistrovství světa ve fotbale v Kataru je tady, na uzávěrku nominací mělo čas všech 32 týmů čas do 14. listopadu. Do tvorby soupisek ale stále vstupují zranění, která se nevyhýbají ani těm největším hvězdám. Sledujte ONLINE na iSport.cz.

V australské nominaci na MS překvapivě chybí defenzivní opora Sainsbury

8.listopadu » iDNES.cz
V australské nominaci na fotbalové mistrovství světa v Kataru překvapivě chybí dlouholetá defenzivní opora Trent Sainsbury. Trenér Graham Arnold dnes oznámil kompletní soupisku 26 hráčů, mezi nimiž je 17 nováčků na světovém šampionátu.

Fotbalisté Japonska a Saúdské Arábie postoupili na MS do Kataru

24.března » Sport.cz
Dalšími jistými účastníky mistrovství světa v Kataru jsou fotbalisté Japonska a Saúdské Arábie. Rozhodla o tom dnešní výhra japonského týmu nad Austrálií 2:0 v Sydney. Z asijské části kvalifikace již dříve postoupily Írán a Jižní Korea.

Glasgow Rangers před Spartou propadli. Doma dostali za poločas tři góly od Boylea

21.listopadu » iFotbal.com
Nový trenér úřadujících mistrů Giovanni van Bronckhorst, který na lavičce nahradil Stevena Gerrarda, ještě sledoval utkání z tribuny. Útočník Martin Boyle zařídil hostům hattrickem mezi 9. a 38. minutou komfortní tříbrankový náskok. Ještě před pauzo…

21.listopadu » Aktuálně.cz
Jezdci v semifinále skotského Ligového poháru podlehli Hibernian 1:3, nový trenér Giovanni van Bronckhorst ještě sledoval utkání z tribuny.

Tato informační stránka o Martin Boyle zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Boyle" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes