Radek Kajzar

Vztahuje se k

Mimořádné otevření pokladny OSBN

16:33 » Kolín
Pokladna na Odboru bytových a nebytových prostor bude v roce 2018 naposledy otevřena ve čtvrtek 27.12. 2018 od 8.00 do 12.00 hodin.

Třetí (radostné) adventní zastavení u vánočního stromu

10:07 » Kolín
Druhá svíčka na adventním věnci byla v neděli zapálena. Zastavení u vánočního stromu doprovodilo vystoupení Jiřího Dojčiaka (housle) a Václava Mlčocha (klavír) a pěveckého sboru PRIVATISSIMA.

Osobnosti měsíce prosince

7.prosince » Kolín
V prosinci si připomínáme kulaté výročí pěti osobností jejichž život nebo dílo jsou spojeny s Kolínem.

Vánoční trhy s bohatým doprovodným programem potrvají 4 dny

5.prosince » Kolín
Letošní vánoční trhy v Kolíně jsou čtyřdenní a začínají 12. prosince na Karlově náměstí. Kromě stánků s příjemným občerstvením či vánoční dekorací se již tradicí stal součástí trhu i bohatý doprovodný kulturní program.

Druhé adventní zastavení u vánočního stromu

4.prosince » Kolín
Přijďte opět v neděli 9. 12. na Karlovo náměstí. Pan místostarosta Michael Kašpar zapálí spolu s farním vikářem Marianem Brudnym v 17 hodin druhou svíčku na adventním věnci.

Ukončení provozu Protialkoholní záchytné stanice Kolín k 31.12.2018

3.prosince » Kolín
Město Kolín oznamuje ukončení poskytování zdravotní služby Protialkoholní záchytné stanice Kolín, Kutnohorská 21, 280 02 Kolín IV.

Pečující přijďte! – kurz přímo pro Vás

3.prosince » Kolín
​Jak správně manipulovat s Vašim blízkým, abyste sobě či jemu neublížili? Jaké jsou efektivní úchopy - co nemůžete znát bez odborníka? Jak sám/a procvičovat své tělo, aby péče byla co nejméně namáhavá? Jak je možné uzpůsobit prostředí a pomůcky? J...

Smlouvy o nakládání s komunálním odpadem zajišťuje nově město Kolín

3.prosince » Kolín
Od 01. 12. 2018 došlo ke změně zajištění administrativy při uzavírání smluv o sběru, přepravě, třídění, využívání a odstraňování komunálního odpadu.

Mikulášský autobus

3.prosince » Kolín
Společnost ARRIVA VÝCHODNÍ ČECHY a.s. pořádá ve spolupráci s městem Kolín dne 5. 12. 2018 tradiční Mikulášskou jízdu autobusem MAD Kolín. O výzdobu mikulášského autobusu se postarají děti ze 6.ZŠ Ovčárecká.
Dalibor Janda - Český zpěvák
Eva Urbanová - Česká operní zpěvačka
Michal Hrůza - Český zpěvák
Martin Gregora - politik za TOP09

Tato informační stránka o Radek Kajzar zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Kajzar" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes