Kateřina Klichová

Related to

Vláda uzavřela maloobchod a služby, pohyb omezila na nákup a práci

15:52 » Kolín
Vláda se na dnešním mimořádném jednání rozhodla, že od čtvrtka od 6 hodin uzavře maloobchody a služby, s výjimkou prodejen se základním sortimentem.

Firmy J.M.Kapa, s.r.o. a Xanta s.r.o. míří do průmyslové zóny Ovčáry

12:13 » Kolín
Další dvě významné firmy, J.M.Kapa, s.r.o. a Xanta s.r.o., míří se svou činností do průmyslové zóny u Ovčár. V pátek 16. října proběhlo na radnici oficiální podepsání kupních smluv.

Kontroly hřbitovů strážníky Městské policie Kolín v období Památky zesnulých

21.October » Kolín
Blíží se období Památky zesnulých, kdy se i v této pandemické době lemované omezujícími krizovými opatřeními, chystají na hřbitovy sjíždět lidé, aby uctili památku svých nejbližších, položili na jejich hroby květiny a zapálili svíčku.

Platnost řidičáků se v nouzovém stavu prodlužuje, průkaz není potřeba měnit

21.October » Kolín
Ministerstvo dopravy se domluvilo s Ministerstvem vnitra na toleranci neplatných řidičských průkazů v rámci nouzového stavu na území České republiky. Lidé s propadlým průkazem tak mohou dál řídit, na doklad se hledí jako na platný ...

Uzavření MŠ Legerova

20.October » Kolín
S ohledem na závažný epidemiologický stav, personální situaci a po projednání se zřizovatelem – městem Kolín bylo rozhodnuto o přerušení provozu odloučeného pracoviště Legerova 23, Kolín III. Mateřské školy Kolín II., Bachmačská 710 s účinností od...

Rozšíření povinnosti nosit roušky

20.October » Kolín
Kvůli nepříznivému vývoji koronavirové epidemie platí od středy v celém Česku zpřísněná protiepidemická opatření. V pondělí vláda rozhodla o dalším rozšíření povinnosti nosit roušky. Od středy bude nutné zakrývat si dýchací ...

Otevřeli jsme multifunkční hřiště Seifertova

19.October » Kolín
Vedení města dnes slavnostně přestřihlo pásku a tím symbolicky otevřelo nové multifunkční hřiště, které se nachází v Seifertově ulici na sídlišti vedle Billy.

Omezení činnosti Městského úřadu v Kolíně

19.October » Kolín
Vláda v rámci vyhlášeného nouzového stavu omezila také činnost úřadů a institucí tak, že úřední hodiny pro veřejnost budou po dobu dvou týdnů jen dva dny v týdnu a pět hodin denně.

Omezení provozu kanceláře MHD

16.October » Kolín
S ohledem na aktuální stav (nařízené karantény apod.) je nucena i Okresní autobusová doprava omezit na příštích 14 dní provoz informační kanceláře pro MHD v Kolíně (Pod Hroby 927, 280 02 Kolín IV).

Informace o konání sňatečných obřadů

15.October » Kolín
Od 19. října 2020 dochází k omezení počtu účastníků sňatečných obřadů a přijímání prohlášení o uzavření registrovaného partnerství na 30 osob. Blíže k podmínkám konání sňatečných obřadů a přijímání prohlášení ...

Omezení na kolínském Zálabí

15.October » Kolín
Od pondělí 19.10.2020 začne rekonstrukce plynovodu v ulicích Okružní, Horského a Raisova v Kolíně. Rekonstrukce bude probíhat ve třech etapách, kdy se bude postupně měnit omezení v jednotlivých ulicích.
Dalibor Janda - Český zpěvák
Eva Urbanová - Česká operní zpěvačka
Michal Hrůza - Český zpěvák
Veronika Wildová - Česká písničkářka

Tato informační stránka o Kateřina Klichová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Klichová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes