Miloslav Kaplan

Vztahuje se k

Po vyhlášení pátrací akce se u policie roztočí kolotoč

15.srpna » ČRo Pardubice
Policisté rok co rok evidují v srpnu a září skoro denně jednoho ztraceného houbaře nebo výletníka v lese. Hlavně senioři v zápalu hledání hub se mohou snadno zamotat a ztratit. Policisté proto vyzývají: berte si s sebou nabitý mobilní telefon.

Nové vedení chrudimské Policie České republiky navštívilo radnici

Od 1. ledna 2017 byl ve funkci vedoucího Územního odboru Chrudim Krajského ředitelství policie Pardubického kraje ustanoven plk. Mgr. Miloslav Kaplan. Jeho zástupcem se stal plk. Mgr. Jiří Žouželka.

Vedení policie se sešlo se starostou

13.ledna » Chrudimský deník
Chrudim – Funkci vedoucího Územního odboru Chrudim Krajského ředitelství policie Pardubického kraje zaujal s příchodem nového roku Miloslav Kaplan. Jeho zástupcem se stal Jiří Žouželka.

Nové vedení chrudimské Policie České republiky navštívilo radnici

12.ledna » Chrudim
Od 1. ledna 2017 byl ve funkci vedoucího Územního odboru Chrudim Krajského ředitelství policie Pardubického kraje ustanoven plk. Mgr. Miloslav Kaplan. Jeho zástupcem se stal plk. Mgr. Jiří Žouželka. Nový vedoucí chrudimského územního odboru se i s...

Došlo ke změnám ve vedení chrudimské Policie ČR. Nově ji povede plukovník Miloslav Kaplan

4.ledna » novinychrudim
Od 1. ledna 2017 došlo ke změnám ve vedení Územního odboru Chrudim, Krajského ředitelství Policie ČR Pardubického kraje. Novinám Chrudim to potvrdil tiskový mluvčí chrudimské policie Jiří Tesař. Plukovník Jan Švadlenka odešel do civilu Do funkce v...
Petr Kajnar - Český politik
Richard Brabec - Politik, člen hnutí ANO 2011
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o Miloslav Kaplan zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miloslav Kaplan" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes