15
new stories - click to show

Petr Kajnar Český politik

Related to

Frýdecko-místecká epidemie zasáhla i kraj vedený Ivo Vondrákem

30.November » blog.idnes.cz
O jakou epidemii že to jde? Vyhýbání se odpovědím, arogance z pozice moci a obklopování se lháři z řad politiků.

Zrušení superhrubé mzdy v Moravskoslezském kraji vzbuzuje spíše rozpaky

21.November » Novojičínský deník
Sněmovna se v noci ze čtvrtku na pátek rozhodla přijmout návrh premiéra Andreje Babiše a zrušit zdaňování takzvané superhrubé mzdy. Na první pohled pozitivní zpráva však nejen v moravskoslezském regionu vzbuzuje spíše rozpaky.

Ošetřovatelky domova seniorů Slunečnice policie obvinila z týrání

12.November » Novinky.cz
Policie obvinila dvě bývalé ošetřovatelky domova pro seniory Slunečnice v Ostravě-Porubě z týrání klientů. Uvedl to ve čtvrtek server Seznam.cz. Loni server zveřejnil několik reportáží, v nichž uvedl, že část zaměstnanců domova ponižovala klienty.

Na placené radní míří kritika. Těžká doba a konec výjimky, hájí je hejtman

6.November » iDNES.cz
Nová vláda Moravskoslezského kraje musí hned na začátku svého čtyřletého působení odrážet kritiku. Část opozice totiž nesouhlasí s tím, že kromě hejtmana a osmi náměstků jsou nově uvolnění, tedy plně placení, také dva radní. Hejtman Ivo Vondrák vš...

Ivo Vondrák bude i nadále hejtmanem MS kraje. V Ostravě se konalo ustavující zastupitelstvo

5.November » TV Polar
Ivo Vondrák bude i nadále hejtmanem MS kraje. Ve čtvrtek o tom rozhodlo ustavující zastupitelstvo. Pokračovat bude i koalice ANO, ODS a KDU - ČSL, která nově přizvala k vedení kraje ČSSD. Prvním náměstkem hejtmana se stal Jakub Unucka.

Hejtman Ivo Vondrák II. Vtipně naladění zastupitelé zvolili nové vedení kraje

Ustavující zastupitelstvo ve čtvrtek dopoledne podle očekávání ověnčilo Ivo Vondráka hejtmanským řetězem pro další čtyři roky a zvolilo také další členy rady.

Koalice v Moravskoslezském kraji dělila křesla v radě, Unucka povýšil

7.October » iDNES.cz
Partneři rychle dohodnuté čtyřkoalice v Moravskoslezském kraji v úterý odpoledne podepsali koaliční smlouvu a oznámili, kdo bude řídit který resort. Svůj post obhájil hejtman Ivo Vondrák (ANO) i většina stávajících náměstků. Polepšil si Jakub Unuc...

Podepsáno! Kraj povede koalice ANO, ODS+TOP 09, KDU-ČSL a ČSSD

/FOTOGALERIE/ Svými podpisy lídři stran dnes odpoledne na krajském úřadě v Ostravě stvrdili to, o čem bylo jasno už pár hodin po uzavření volebních místností a o čem si dali gentlemanskou dohodu ještě před volbami.

Moravskoslezský unikát: kraj, kde se dohodli i celostátní protivníci

5.October » Seznam Zprávy
Vzájemný respekt lídrů, miliardový přísun, hluchá Praha, žádná Stoka, jiné ANO. V moravskoslezském regionu se chystá pestrá koalice, která má v zastupitelstvu o 13 hlasů více, než by potřebovala.

Petr Kajnar

5.October » ParlamentniListy.cz
ČSSD v Moravskoslezském kraji přijala nabídku vítězného hnutí ANO na vstup do koalice s jedním zástupcem v Radě Moravskoslezského kraje.

Rozšířit koalici o ČSSD nám nikdo nepřikázal, odmítá hejtman Vondrák

5.October » iRegiony Impuls
Třicet procent hlasů vypadalo jako příliš ambiciozní odhad volebního výsledku hnutí ANO v Moravskoslezském kraji. Jenže lídr Ivo Vondrák se nespletl, když tvrdil, že ani tuto hranici nepovažuje za nereálnou.

Volby v Moravskoslezském kraji: Pomyslným vítězem je ČSSD, TOP 09 koalice s ANO nevadí, ODS má jiné billboardy, než program

4.October » iHNED.cz
"Znáte ten příběh, jak jde Perikles po Aténách?" zeptal se v průběhu komentování výsledků voleb přítomných novinářek Petr Kajnar, lídr ČSSD v Moravskoslezském kraji. A začal v sobotu odpoledne, v době, kdy už bylo jasné, že sociální demokraté v...

Tato informační stránka o Petr Kajnar zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Kajnar" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes