Ladislav Kárský

Vztahuje se k

DVĚ ATLETICKÉ MEDAILE Z MISTROVSTVÍ ČR NA JIŽNÍ MĚSTO

5.března » Praha 11
Na předcházející úspěšné výsledky dorostenek a dorostenců v halové sezóně 2018 dokázali navázat na Mistrovství ČR žactva v Ostravě 3.-4. února 2018 dva zástupci mladší generace z oddílu Atletika Jižní Město z.s. z kategorie žactva.

TEREZA ELENA ŠÍNOVÁ MISTRYNÍ ČR V NÁRODNÍM REKORDU

12.února » Praha 11
Na Mistrovství ČR v halových vícebojích v hale Otakara Jandery ve Stromovce zazářila TEREZA ELENA ŠÍNOVÁ. Mladá 16ti letá atletka oddílu Atletika Jižní Město z.s. se postarala o jeden z vrcholů českého šampionátu.

VYHLÁŠENÍ NEJLEPŠÍCH MLADÝCH ATLETŮ HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY

29.listopadu » Praha 11
Slavnostní vyhlášení nejlepších mladých atletů hlavního města Prahy proběhlo v úterý 28.listopadu a jak se stalo tradicí, slavnostní akt se odehrál v reprezentativních prostorách Brožíkovy síně na Staroměstské radnici.

ZLATO A STŘÍBRO Z MISTROVSTVÍ ČR V KROSU NA JIŽNÍ MĚSTO

28.listopadu » Praha 11
Za pořadatelství Atletického klubu TJ Dlouhoňovice v pardubickém regionu proběhlo v sobotu 25.listopadu Mistrovství České republiky v přespolním běhu 2017.

Sport v České republice je podfinancován, říká předseda klubu Atletika Jižní Město

ROZHOVOR „Je všeobecně známo, že sport jako takový – od rekreačního přes výkonnostní až po zabezpečení státní reprezentace – je v České republice podfinancován, a to ve srovnání s vyspělými evropskými zeměmi výrazně. V přepočtu na vynaložené prost...

Sport v Česká republice je podfinancován, říká předseda klubu Atletika Jižní Město

ROZHOVOR „Je všeobecně známo, že sport jako takový – od rekreačního přes výkonnostní až po zabezpečení státní reprezentace – je v České republice podfinancován, a to ve srovnání s vyspělými evropskými zeměmi výrazně. V přepočtu na vynaložené prost...

TÝMOVÝ ÚSPĚCH ATLETŮ Z JIŽNÍHO MĚSTA NA MISTROVSTVÍ ČR

6.října » Praha 11
Ve sváteční den 28. září 2017 proběhlo na stadionu ASK Slavia Praha v Edenu Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek.

DALŠÍ DVĚ ZLATÉ ATLETICKÉ MEDAILE A ČESKÝ REKORD

13.března » Praha 11
Na halovém Mistrovství ČR žactva, ve dnech 4.-5.března 2017, v pražské hale Otakara Jandery ve Stromovce dosáhl dalšího velkého úspěchu oddíl Atletika Jižní Město z.s. a to zásluhou mladého běžeckého talentu.

Sportovní komise

13.února » Praha 11
předseda: Ing. Daniel Holý členové: Ing. Ladislav Kos, ml. Radek Šimon Ondřej Neuman PaedDr. Mgr. Ladislav Kárský Mgr. Renáta KlíčováMgr. Hana MarešováPhDr. Jan JarošIng. Tomáš NovotnýMichal AndělMgr. Tomáš MarekMichal Soukup tajemník Mgr. Ivana S...

Víte jaké má Praha vyhlášené mladé atlety? SportovniListy.cz byly na jejich vyhlášení

14.prosince » sportovnilisty.cz
První prosincovou středu se sešli v nádherné historické Brožíkově síni Staroměstské radnice – nejlepší mladí atleti hl.m.Prahy, jejich rodiče, výbor Pražského atletického svazu, zástupci předsednictva Českého atletického svazu a zástupci většiny p...

ATLETIKA JIŽNÍ MĚSTO z.s. NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ NA MISTROVSTVÍ ČR ŽACTVA

7.listopadu » Praha 11
Start na Mistrovství ČR žáků a žákyň v Jablonci nad Nisou letos na podzim naplnil předpokládané ambice, když se atletům podařilo navázat na úspěšný loňský rok.
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD
Milan Pešák - Politik - ODS

Tato informační stránka o Ladislav Kárský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ladislav Kárský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes