Ladislav Kárský

Vztahuje se k

Další velký úspěch jihoměstských mladých atletů

21.září » Praha 11
Na Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek dosáhli mladí atleti z oddílu Atletika Jižní Město z.s. v sobotu 15. září v Jablonci nad Nisou dalšího velkého úspěchu.

DVĚ ATLETICKÉ MEDAILE Z MISTROVSTVÍ ČR NA JIŽNÍ MĚSTO

5.března » Praha 11
Na předcházející úspěšné výsledky dorostenek a dorostenců v halové sezóně 2018 dokázali navázat na Mistrovství ČR žactva v Ostravě 3.-4. února 2018 dva zástupci mladší generace z oddílu Atletika Jižní Město z.s. z kategorie žactva.

TEREZA ELENA ŠÍNOVÁ MISTRYNÍ ČR V NÁRODNÍM REKORDU

12.února » Praha 11
Na Mistrovství ČR v halových vícebojích v hale Otakara Jandery ve Stromovce zazářila TEREZA ELENA ŠÍNOVÁ. Mladá 16ti letá atletka oddílu Atletika Jižní Město z.s. se postarala o jeden z vrcholů českého šampionátu.

VYHLÁŠENÍ NEJLEPŠÍCH MLADÝCH ATLETŮ HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY

29.listopadu » Praha 11
Slavnostní vyhlášení nejlepších mladých atletů hlavního města Prahy proběhlo v úterý 28.listopadu a jak se stalo tradicí, slavnostní akt se odehrál v reprezentativních prostorách Brožíkovy síně na Staroměstské radnici.

ZLATO A STŘÍBRO Z MISTROVSTVÍ ČR V KROSU NA JIŽNÍ MĚSTO

28.listopadu » Praha 11
Za pořadatelství Atletického klubu TJ Dlouhoňovice v pardubickém regionu proběhlo v sobotu 25.listopadu Mistrovství České republiky v přespolním běhu 2017.

Sport v České republice je podfinancován, říká předseda klubu Atletika Jižní Město

ROZHOVOR „Je všeobecně známo, že sport jako takový – od rekreačního přes výkonnostní až po zabezpečení státní reprezentace – je v České republice podfinancován, a to ve srovnání s vyspělými evropskými zeměmi výrazně. V přepočtu na vynaložené prost...

Sport v Česká republice je podfinancován, říká předseda klubu Atletika Jižní Město

ROZHOVOR „Je všeobecně známo, že sport jako takový – od rekreačního přes výkonnostní až po zabezpečení státní reprezentace – je v České republice podfinancován, a to ve srovnání s vyspělými evropskými zeměmi výrazně. V přepočtu na vynaložené prost...

TÝMOVÝ ÚSPĚCH ATLETŮ Z JIŽNÍHO MĚSTA NA MISTROVSTVÍ ČR

6.října » Praha 11
Ve sváteční den 28. září 2017 proběhlo na stadionu ASK Slavia Praha v Edenu Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek.

DALŠÍ DVĚ ZLATÉ ATLETICKÉ MEDAILE A ČESKÝ REKORD

13.března » Praha 11
Na halovém Mistrovství ČR žactva, ve dnech 4.-5.března 2017, v pražské hale Otakara Jandery ve Stromovce dosáhl dalšího velkého úspěchu oddíl Atletika Jižní Město z.s. a to zásluhou mladého běžeckého talentu.

Sportovní komise

13.února » Praha 11
předseda: Ing. Daniel Holý členové: Ing. Ladislav Kos, ml. Radek Šimon Ondřej Neuman PaedDr. Mgr. Ladislav Kárský Mgr. Renáta KlíčováMgr. Hana MarešováPhDr. Jan JarošIng. Tomáš NovotnýMichal AndělMgr. Tomáš MarekMichal Soukup tajemník Mgr. Ivana S...
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD
Milan Pešák - Politik - ODS

Tato informační stránka o Ladislav Kárský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ladislav Kárský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes