Matěj Mach

Vztahuje se k

Vadlejch poprvé vítězem DL

1.září » Atletika.cz
Při finále Diamantové ligy v Curychu startovala řada českých reprezentantů. O vrchol z českého pohledu se postaral oštěpař Jakub Vadlejch, který se mohl radovat ze svého premiérového primátu v celkovém pořadí seriálu.

Kladno o víkendu hostí šampionát talentů

24.srpna » běhej.com
Patnáctý ročník nejmladšího mistrovství České republiky na dráze se bude tentokrát konat na kladenském stadionu Sletiště a na startu nebude chybět řada našich úspěšných mládežnických reprezentantů. Jistě se tedy můžeme těšit na zajímavá atletická ...

Překážkář Mach postoupil do semifinále

21.července » Atletika.cz
V dopoledním programu třetího dne MSJ závodili čtyři čeští reprezentanti. Do dalších kol postoupil na čtvrtce překážek Matěj Mach. Běží také sedmiboj s Barborou Zatloukalovou.

Mělničtí veslaři zvítězili v závodě Primátorských osmiveslic

6.června » Mělník
Jiří Oppitz, Jan Chlebovský, Vít Novotný a Jakub Vavro s kormidelníkem Adamem Tislickým z Klubu veslařů mělnických 1881 zvítězili v kategorii žákovských osmiveslic spolu se čtyřmi kolegy s veslařského klubu Ústí nad Labem ve slavném závodě 103. Pr...
Anežka Drahotová - Česká atletka a cyklistka
Jakub Holuša - Český atlet

Tato informační stránka o Matěj Mach zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Matěj Mach" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes