15
new stories - click to show

Tomáš Kassal

Related to

Platby občanů za odpady se budou měnit

29.July » Žatec
V rámci nového zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech, který je účinný od 1.1.2021, došlo mimo jiné i ke změně ve výběru poplatku od občanů.

Výběrové řízení na pozici Daně a poplatky prodlouženo

28.July » Žatec
Výběrové řízení MěÚ Žatec na pozici Daně a poplatky má prodloužený termín pro podávání přihlášek, které je nutné poslat do 31. 8. 2021 do 12.00 hodin.

O Dolní Poohří byl na výstavišti v Lysé nad Labem velký zájem

27.July » Žatec
Turistická destinace Dolní Poohří zastupovala Ústecký kraj na výstavě měst, obcí, mikroregionů a informačních center v Lysé nad Labem.

Jednota ČsOL Žatec děkuje městu Žatec za vynikající spolupráci

26.July » Žatec
Československá obec legionářská má letos velké výročí – byla založena před 100 lety po vzniku Československé republiky, o níž se legionáři nezastupitelně zasloužili.

Některé projekty participativního rozpočtu budou hotové během léta

25.July » Žatec
Příprava projektů participativního rozpočtu Tvoříme pro Žatec probíhá v rámci časového plánu. To znamená, že během roku by mělo být všech šest projektů dokončeno.

Opravy domů v historickém centru podporují město a stát miliony korun

23.July » Žatec
Další dům v historickém centru Žatce získal novou podobu. Majitel zahájil obnovu fasády domu číslo 244 v ulici Obránců míru (proti Komerční bance) a zároveň požádal o finanční příspěvek město Žatec.

Hruškovou alej doplní 71 nových stromů

21.July » Žatec
Výsadbu 71 hrušní plánuje město Žatec v ulici Volyňských Čechů. Nové stromy doplní současnou hruškovou alej u silnice na Holedeč.

Jeden den v kůži sochaře můžete prožít v zahradě Křížovy vily

19.July » Žatec
Výtvarnou dílnu pod širým nebem, Žatecké sochání, připravuje Regionální muzeum K. A. Polánka letos už pošesté. Odehraje se v zahradě Křížovy vily v Žatci v sobotu 24. července 2021 od 13 hodin.

Vzpomínka na kapitána Sabelu a další popravené odbojáře

16.July » Žatec
Vzpomínková akce v přízemí žatecké radnice a před domem v Nákladní ulici dnes připomněla výročí popravy pětice účastníků protikomunistického odboje ze skupiny Praha – Žatec.

Některé projekty participativního rozpočtu budou hotové během léta

14.July » Žatec
Příprava projektů participativního rozpočtu Tvoříme pro Žatec probíhá v rámci časového plánu. To znamená, že během roku by mělo být všech šest projektů dokončeno.

Pomník před hřbitovem připomíná tragédii Českého Malína

12.July » Žatec
Vzpomínková akce u městského hřbitova včera dopoledne připomněla stovky obětí, jež v červenci 1943 povraždili nacisté na Ukrajině. Pořadatelem pietní události, která se každý rok koná na počest obětí z Českého Malína, bylo Sdružení Čechů z Volyně ...

Městský úřad hledá pracovníka na pozici Investice, rozvoj města

9.July » Žatec
Městský úřad vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Tato informační stránka o Tomáš Kassal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Kassal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes