Tomáš Kassal

Related to

Vedle pivovaru se dnes otevřelo nové Muzeum pivovarnictví Žatecka

12:57 » Žatec
Muzeum pivovarnictví Žatecka se dnes otevřelo v nově rekonstruované budově na Žižkově náměstí vedle Žateckého pivovaru. Otevřené bude vždy od středy do neděle od 10 do 17 hodin.

Žatec dříve a dnes nebo NaFest. Dočesná jinak pokračuje

10.August » Žatec
Žateckou Dočesnou známe jako Slavnosti chmele a piva vždy na konci sklizně chmele. Kvůli koronaviru letos velká Dočesná nebude, ale ve městě chmele je pořádáno větší množství menších akcí.

Na Chmelový maják je znovu možné vyjet unikátním 3D výtahem!

5.August » Žatec
Chrám chmele a piva jako turistická dominanta Žatce je v posledních týdnech velmi navštěvovaná. Od úterý 4. srpna nabízí chrám znovu po delší odmlce také jízdu 3D výtahem v Chmelovém majáku, jehož technologie prošla kompletní rekonstrukcí.

Promítání před radnicí pomůže při dobročinných akcích

3.August » Žatec
Tradiční zastávka Kinematografu bratří Čadíků v Žatci vynesla při čtyřech představeních v polovině července částku tři a půl tisíce korun na dobročinné účely, o kterých si rozhoduje kinematograf. Večerní promítání filmů na náměstí Svobody vidělo d...

Srpen v Žatci: Bohatý program ještě rozšíří Žatecká Dočesná jinak

31.July » Žatec
Nejen promítání Letního kina a nabídka žateckých muzeí a galerií, ale také velké množství dalších kutlurních a společenských akcí je připraveno na srpen v Žatci a blízkém okolí. Část bohatého programu tvoří akce Žatecké Dočesné jinak, které podpoř...

Nexen založil nadační fond na ochranu životního prostředí

29.July » Žatec
Světový výrobce pneumatik Nexen Tire Europe založil nadační fond, který podpoří projekty přispívající k ochraně a zlepšení životního prostředí na Žatecku a jeho okolí.

Děti se v Klášterní zahradě setkaly se skřítkem Ohřínkem

27.July » Žatec
Zábavné odpoledne s názvem Za hrátky do zahrádky prožily včera odpoledne desítky dětí v Klášterní zahradě. Program se soutěžemi, hrami a písničkami připravila Destinační agentura Dolní Poohří ve spolupráci s Divadlem Hnedlevedle v rámci letošního ...

Broukoviště shořelo!

27.July » Žatec
Je téměř jisté, že v minulých dnech někdo úmyslně zapálil broukoviště nacházející se v místě výskytu brouka páchníka hnědého v Žatci nad jezem na řece Ohři. Proč někdo zničil toto ekologické zařízení a proč museli uhynout všichni jeho malí obyvate...

Městský úřad hledá archiváře a referenta stavebního úřadu

24.July » Žatec
Městský úřad Žatec vypisuje výběrová řízení na obsazení dvou pracovních pozic - archiváře a referenta stavebního úřadu. Podrobnosti na úřední desce na tomto webu.

Nemocnice dostala dar v podobě dvou plicních ventilátorů

24.July » Žatec
Dar v podobě dvou plicních ventilátorů pro svou jednotku intenzivní péče získala Nemocnice Žatec od těžařské společnosti Sev.en Energy. Hodnota ventilátorů, které mohou pomáhat i pacientům s onemocněním Covid-19, je téměř milion korun.

Začala soutěž o Strom roku, finalistu ze Žatecka představuje výstava o víkendu

21.July » Žatec
Starodub ze Stroupče na Žatecku je jedním z 12 finalistů letošní soutěže Strom roku. Hlasování začalo dnes a potrvá do 11. října. Podpořte svým hlasem Vrakodávný veledub ze Žatecka – vítězný strom získá odbornou péči, která by požárem poškozenému ...

Městský úřad hledá archiváře, referenta stavebního úřadu a pracovníka úseku sociálně právní ochrany

18.July » Žatec
Městský úřad Žatec vypisuje výběrová řízení na obsazení tří pracovních pozic - archiváře, referenta stavebního úřadu a pracovníka úseku sociálně právní ochrany. Podrobnosti na úřední desce na tomto webu.

Tato informační stránka o Tomáš Kassal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Kassal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes