15
new stories - click to show

Tomáš Kassal

Related to

Hra Cesta chmele: Zábava pod stromeček nebo zajímavý dárek ze Žatce

2.December » Žatec
Stejně jako minulý rok i letos připravilo město Žatec předvánoční vydání díla, které podporuje povědomí o chmelařské tradici v Žatci a okolní krajině. Tentokrát to není publikace, ale hra.

Prodloužení uzavírky Pražské ulice do 16. 12. 2022

1.December » Žatec
Odbor dopravně správních agend MěÚ Žatec vydal povolení k prodloužení úplné uzavírky silnice č. II/225 v ulici Pražská v úseku mezi křižovatkami s ulicemi Dukelská a Karla Hynka Máchy.

Systém platby za odpady se může upravit, třídění zůstane nutností

30.November » Žatec
Poplatek za likvidaci směsného komunálního odpadu budou obyvatelé Žatce povinně platit i v dalších letech, protože jde o povinnost vyplývající ze zákona. Není ale vyloučené, že současný systém paušálního poplatku se změní.

Odbor sociálních věcí bude 6. 12. pro veřejnost uzavřen

29.November » Žatec
V úterý 6.12.2022 se nebude na odboru sociálních věcí úřadovat. Důvodem je školení pracovníků. Děkujeme za pochopení!

Vánoční atmosféra nezmizí, šetřit se bude jinak

29.November » Žatec
Ceny za energie se letos výrazně zvýšily, tím narostly i výdaje města. Žatec do budoucna bude hledat úspory, ale na letošní vánoční atmosféře se to neprojeví. Světelná výzdoba se omezovat nebude, stejně jako jindy začne fungovat i kluziště.

Týden v Žatci: Adventní běh, trhy a další předvánoční akce

28.November » Žatec
Adventní akce různých pořadatelů jsou připravené na tento týden. V sobotu se konají adventní trhy ve Dvoře U svatého Jakuba a Adventní běh u radnice. Další předvánoční akce pak pokračují i v neděli, od 15 hodin začíná program druhé adventní neděle n…

Zastupitelstvo města schválilo složení finančního a kontrolního výboru

25.November » Žatec
Nově zvolené zastupitelstvo rozhodlo na své včerejší schůzi o složení dvou výborů a schválilo další usnesení, která jsou potřebná pro další chod městské samosprávy.

Vánoční výzdoba v centru města je (téměř) dokončená

23.November » Žatec
Velký strom při vjezdu na náměstí Svobody, malé stromky v květináčích na obou stranách v podloubí i vánoční mísy uprostřed náměstí. To vše už je vánočně vyzdobené stejně jako velký adventní věnec na Kruhovém náměstí.

Barevné květináče a lavička zkrášlily prostor před školou

22.November » Žatec
Novou lavičku s květináči dnes nechal před Základní školu v ulici Petra Bezruče osadit Městský úřad Žatec. Nový prvek pomohl vylepšit a zkrášlit prostor před školou v Podměstí.

Dobrovolníci vysázeli na sídlišti Jih desítky nových stromů

21.November » Žatec
Sedmatřicet nových stromů roste od víkendu na jihu Žatce v ulicích Lípová a Javorová. Vysázeli je tam dobrovolníci ve spolupráci s městem, organizací Sázíme stromy a za sponzorské podpory firmy Solar Turbines.

Týden v Žatci: Jednání zastupitelstva a zahájení adventu s rozsvícením vánoční výzdoby

21.November » Žatec
První řádné jednání nově zvoleného zastupitelstva proběhne tento týden ve čtvrtek. V neděli odpoledne se koná na náměstí Svobody program první adventní neděle, který vyvrcholí v 18 hodin rozsvícením vánočního stromu a výzdoby v centru města.

Tato informační stránka o Tomáš Kassal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Kassal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes