Zdeněk Kellner

Vztahuje se k

Miliony pomohou obcím. Opraví za ně silnice, kanalizace nebo ordinace lékařů

10.prosince » Deník.cz
Ministerstvo pro místní rozvoj vypsalo dotace pro obce do deseti tisíc obyvatel. Mohou opravit silnice, kanalizace nebo dětská hřiště a tělocvičny.

Obyvatelé Počeplic mají nového povodňového rádce

4.prosince » Litoměřický deník
Počeplice - Štětí se jako další z obcí zapojených do projektu Odolná obec dočkalo informačního letáku nazvaného Povodňový rádce pro obyvatele Počeplic.

Zastupitelstva se scházejí, volí představitele samosprávy

13.listopadu » Karlovarský deník
Karlovarský kraj – Po komunálních volbách se v Karlovarském kraji scházejí další zastupitelstva, aby zvolila nová vedení měst a obcí.

OBRAZEM: Přátelé Konopiště gruntovali na několika místech zámeckého parku

11.listopadu » Benešovský deník
Benešov - Dlouhodobý a pozitivní vztah ke Konopišti, o kterém mluvil předseda Spolku přátel Konopiště, Petr Mareš v souvislosti s jeho vznikem, přinesl další důkaz o tomto tvrzení.

OBRAZEM: Přístup řidičů k přezouvání pneu se mění

26.října » Benešovský deník
Benešov - Termín 1. listopadu, od kdy mají mít řidiči na svých vozech zimní pneumatiky, je daný zákonem. A právě to si uvědomuje řada řidičů. Zatímco dříve šoféři vyměňovali letní za zimní pneu živelně a spíš podle pocitu, v současnosti je to jina...

Jaroslav Hlavnička: Výsledek voleb nás překvapil a je pro nás zavazující

12.října » Benešovský deník
Benešov /ROZHOVOR/ - Jedenáct mandátů z třiadvaceti možných, získala Volba pro město Benešov. Z toho také vyplývá, že právě tato strany bude navrhovat zastupitelstvu ke schválení jméno nového starosty. Lídrem strany je Jaroslav Hlavnička a tak je ...

Kdo v Bystřici urve hlasy ANO?

8.října » Benešovský deník
Bystřice – Jak tohle dopadne? Nejspíš takovou otázku si nyní kladou voliči z Bystřice. I tam mají volby vítěze. Ne jednoho, nýbrž hned dva.

Ve Vlašimi chtějí stát pevně na zemi

7.října » Benešovský deník
Vlašim – Bez problémů se díky drtivému vítězství Volby pro město jeví další, nejen politický, vývoj Vlašimi. Hlasování tam vyhrála dlouholetá stálice, nepolitické seskupení kolem starosty Luďka Jeništy.

Starosta harleyář dal zakázku jinému harleyáři. Výsledkem je opsaná analýza za statisíce korun

27.září » Seznam Zprávy
Radnice ve středočeském Benešově utratí 900 tisíc za PR služby. Tendr vyhrála firma, která doteď stavěla a opravovala domy. A nechce říct, jaké má zkušenosti s marketingem.

OBRAZEM: V Pyšelích si připomněli 140 let dobrovolnického sboru

16.září » Benešovský deník
Pyšely - Už 140 let pomáhají obyvatelům Pyšel dobrovolní hasiči. Tohle úctyhodné výročí si ti současní připomněli v sobotu 15. září.
František Ferdinand - Rakouský, uherský a český korunní princ

Tato informační stránka o Zdeněk Kellner zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Kellner" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes