15
new stories - click to show

Luboš Machulda

Related to

Benešov čeká výpadek 71 milionů korun. Bude muset šetřit

Zdá se, že dopady koronaviru neberou konce. V Benešově vyčíslili: v letošním roce se očekává poklesu daňových a nedaňových příjmů zhruba o 71 milionů korun oproti schválenému rozpočtu. To je pokles zhruba o jednu pětinu.

Kvůli chodníkům chce rada po zastupitelstvu schválit úpravu rozpočtu

18.September » Benešovský deník
Už čtvrtou letošní úpravu rozpočtu dostanou na stůl benešovští zastupitelé. Návrh úpravy rozpočtu projednali nejprve radní. Na tom, že je takové opatření potřeba, se shodli jednohlasně. Nyní ho navrhují schválit i zastupitelstvu. To se nejen kvůli t…

Městská obchodní společnost má novou jednatelku

Valná hromada Kulturního a informačního centra (KIC) Benešov vybrala nového jednatele společnosti. Do funkce vybrala Ivanu Novákovou, dosavadní zaměstnankyni KIC. Funkce se ujme v neděli 1. září. Současní jednatelé, Václav Pošmurný a Luboš Machulda,…

Revoluce v konopišťském amfiteátru nepřijde, změny nejspíš ano

11.January » Benešovský deník
Benešov /FOTOGALERIE/ - I když nejméně do poloviny roku zůstane soužití amfiteátru a zámku Konopiště na stejné, v minulých třech letech vykrystalizované úrovni, určité změny v symbióze sousedních organizací letos nejspíš přece jen přijdou.

Tato informační stránka o Luboš Machulda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Luboš Machulda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes