15
new stories - click to show

Jiří Švadlena

Related to

Svého ombudsmana už Středočeský kraj nemá. A mít nebude

21.January » Nymburský deník
/FOTOGALERIE/ Jak nečekaně se krajský ombudsman objevil, tak náhle také zmizel. Post veřejného ochránce práv občanů Středočeského kraje nyní není obsazen - a nového kandidáta na funkci kraj ani nehledá. Pracovní pozice má být zrušena.

Úkol pro ombudsmana: přimět lidi k dohodě

Aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Tak se značným zjednodušením a notnou dávkou nadsázky přiblížil Deníku svoji již bezmála tříměsíční činnost regionální ombudsman neboli veřejný ochránce práv občanů Středočeského kraje Jiří Švadlena.

Pohlednice z minulosti: Děti získávaly praktické zkušenosti

Benešovsko /FOTOGALERIE/ - Děti se na základních školách nevyhnuly manuálním pracím v minulém století a nevyhnou se jim v rámci některých předmětů ani v současnosti. Kdysi se navíc podílely nejen na zvelebování školních pozemků, ale také dalších mís…

Při konkurzu na krajského ombudsmana byl zastupitel Jiří Švadlena nejlepší

Benešov - O tom, že od poloviny května je členem týmu kanceláře hejtmanky kraje a někdejší benešovské radní Jaroslavy Pokorné Jermanové (ANO) také veřejný ochránce práv občanů, se toho napsalo za tu krátkou dobu už poměrně dost.

Krajského ombudsmana opozice odmítá. Ale vyzkouší

Střední Čechy – Nikoli pouze s výhradami, ale přímo s odmítáním nově zřízené funkce ochránce veřejných práv občanů Středočeského kraje vystoupil v úterý jeden z nejviditelnějších politiků krajské opozice Martin Kupka (ODS).

Kraj má ochránce veřejných práv občanů Středočeského kraje

Výkonem funkce ochránce veřejných práv občanů Středočeského kraje, která spadá pod řízení ředitele krajského úřadu, se na základě výběrového řízení ujal v polovině minulého týdne Ing. Jiří Švadlena.

Lidem má nově pomáhat krajský ochránce práv

Střední Čechy – Nemám pravomoc nějaké rozhodnutí změnit, ale mohu upozornit kontrolní orgány, čemu je třeba věnovat pozornost, nebo se snažit smířit strany sporu. Tak svou činnost pro Deník shrnul nově jmenovaný středočeský ombudsman. Ochráncem veře…

Tato informační stránka o Jiří Švadlena zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Švadlena" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes