Roman Tichovský

Vztahuje se k

Že se park Klášterka změní, hodnotí kladně i benešovská opozice

23.března » Benešovský deník
Benešov – Zvelebování největšího relaxačního místa v centru města, parku Klášterky, by už brzy mohlo začít. Benešov má už řadu věcí s tím spojených, zajištěnu. Ve veřejné soutěži vybral projektovou dokumentaci pro revitalizaci místa. Za projekt ar...

Zastupitelé Benešova se přou i o ostraze kasáren

27.února » Benešovský deník
Benešov – Co je nutné a co už potřeba není, s ohledem na někdejší Táborská kasárna? Právě o tom už poměrně dlouho diskutují lídři města s opozicí v benešovském zastupitelstvu. Přenáší se i do schůzí zastupitelstva.

K úřednicím kvůli kouli na dveřích volně nevstoupí

23.února » Benešovský deník
Benešov – Další koule, která brání vstupu veřejnosti k úředníkům, přibyla na dveřích kanceláře v prvním patře radnice. Tohle jednoduché zařízení není na úřadě něčím novým. Už řadu let ho má na vstupu do své kanceláře velitel strážníků. Koule je ta...

Na schůzi se mluvilo znovu o zrušeném jednání

28.listopadu » Benešovský deník
Benešov – Výhrady ke zrušenému jednání zastupitelstva města, které se mělo konat ve středu 25. října, vyjádřil při náhradní schůzi komunálních politiků, konané předposlední listopadovou středu, někdejší místostarosta města Roman Tichovský.

Tyršova ulice zůstane rozkopaná i přes Vánoce

17.listopadu » Benešovský deník
Benešov – „To by se lidem fakt špičkově nakupovalo na Vánoce,“ kritizoval loni v březnu při starosta Benešova Petr Hostek záměr předešlé radniční garnitury spustit rekonstrukci Tyršovy ulice na podzim.

Názory zastupitelů na dlužníky se dál rozcházejí

1.listopadu » Benešovský deník
Benešov – Každé sídlo, které má v majetku byty, vede nikdy nekončící boj s neplatiči nájemného. Jenže mezi dlužníky nepatří pouze ti, kteří nechtějí platit. Stále přibývá těch, kteří platit nemohou.

On-line přenos ze zasedání zastupitelstva města

28.června » Benešov
Právě dnes 28. června 2017 od 18:00 hod. probíhá v Kulturním domě Karlov dvacátétřetí zasedání Zastupitelstva města Benešov.

Benešov zvažuje stavbu parkovišti u hřbitova

8.června » Benešovský deník
Benešov – Co všechno v Benešově chybí, poznají nejlépe ti, kteří tam právě „to" nenajdou. Dlouhodobě jde například o parkoviště u nového hřbitova. Nejcitelněji je absence místa pro odstavení aut zřejmá v době svátků – na Velikonoce, Vánoce a zejmé...

Benešov platí spolkům nájmy a teď i vybavení

25.května » Benešovský deník
Benešov – Město by mělo podporovat sport a především mládež. Za touto myšlenkou stojí všech sedmadvacet benešovských zastupitelů. Jenže ne všichni si podporu představují tak, jak ji nyní praktikuje současné vedení města.

Změny územního plánu číslo 2 projednají v Benešově až v květnu

Benešov – Protože je územní plán (ÚP) pro obce dokumentem z nejdůležitějších, navíc stále živých, je potřeba ho čas od času aktualizovat. A právě to se nyní děje také v Benešově, kde zastupitelé projednávají změny číslo 2 a 3. Proces je tedy na sa...

Nový varovný systém začne oživovat Benešov letos

Benešov – Nový, moderní a především spolehlivý. Těmito slovy popsal při tiskovce radnice nový varovný systém, který bude pomáhat obyvatelům města starosta Benešova Petr Hostek (ČSSD). Sloužit by měl začít už letos.

Benešov už společnosti Posázaví peníze letos nedá

25.března » Benešovský deník
Benešov – Obecně prospěšné společnosti Posázaví peníze letos nedáme, dotace si zajistíme sami nebo pomocí agentur. Ale možnosti další, spolupráce s Posázavím se nezříkáme.
Luděk Jeništa - politik za TOP09

Tato informační stránka o Roman Tichovský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roman Tichovský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes