15
new stories - click to show

Karel Filip

Related to

Interiér kaple betlémské v Besednici obohatí betlém

Kaple betlémská v Besednici je po rekonstrukci a farář církve československé husitské, který ji dostal na starosti, ji dále postupně zvelebuje. Na zahradě kaple například přibyl malý rybníček. A v srpnu za letního deštíku se do něj stěhovaly barev...

Zemřel bývalý ředitel IKEM doc. MUDr. Jan Malý, CSc.

6.September » zdravezpravy.cz
S hlubokým zármutkem si dovolujeme oznámit, že 31. 8. 2021 zemřel ve věku 78 let bývalý ředitel IKEM [2007 – 2011] doc. MUDr. Jan Malý, CSc.

Ve věku 78 let zemřel bývalý ředitel IKEM, nefrolog Jan Malý. Ten instituci vedl v letech 2007 až 2011

6.September » Lidovky.cz
Na konci srpna zemřel bývalý ředitel Institutu experimentální a klinické medicíny (IKEM) Jan Malý. Nemocnice to uvedla na svém facebookovém účtu. Malý instituci vedl v letech 2007 až 2011, v době úmrtí mu bylo 78 let. Příčinu nemocnice neuvedla.

Zemřel bývalý ředitel IKEM, nefrolog Jan Malý. Bylo mu 78 let

6.September » iDNES.cz
Na konci srpna zemřel bývalý ředitel Institutu experimentální a klinické medicíny (IKEM) Jan Malý. Nemocnice to uvedla na svém facebookovém účtu. Malý instituci vedl v letech 2007 až 2011, v době úmrtí mu bylo 78 let. Příčinu nemocnice neuvedla.

Výročí 18. dubna

23.April » blog.idnes.cz
Nakonec jsem přistoupil k tomu, že zpracuji jen jeden den a ostatní doženu o víkendu. Hvězdou je hned ten první a náhodou Čech, významný vojevůdce napoleonských válek Schwarzenberg.

Jak chytře sledovat skladování léčiv a citlivých materiálů?

31.March » SystemOnLine.cz
Snad všechny nemocnice, zdravotnická zařízení a lékárny v naší republice uchovávají a skladují léčiva, léčivé přípravky a další materiály, které jsou velmi citlivé na vnější podmínky skladování. Většina léčiv a podmínky jejich skladování navíc pod...

548. schůzka: Český muzikant, rodem ze Slovinska

31.March » ČRo 2 - Praha
Město Maribor, ležící na řece Drávě, je dnes slovinské, druhé největší v této republice. Předtím se nacházelo v Jugoslávii a ještě předtím patřilo Rakousku.

Švédská královská rodina se rozrůstá: Krásná princezna Sofia porodila třetí dítě

27.March » Super.cz
Švédská královská rodina oznámila, že princ Karel Filip a jeho manželka Sofia přivítali třetího potomka.

Největší skandály v historii královských svateb!

3.February » Ženy.cz
Svatby v královských rodinách jsou vždy pod přísným drobnohledem celého světa. Stane-li se během plánování či v průběhu obřadu něco nepatřičného, hned se to všichni dozví. Jaké jsou největší skandály spojené s královskými svatbami?

Konečně! Po novém úseku karlovarské D6 projela první auta

1.December » Deník.cz
/VIDEO, FOTOGALERIE/ Obyvatelé Řevničova a Krušovic si konečně oddechli. V pondělí 30. listopadu premiér Andrej Babiš (ANO) s ministrem dopravy Karlem Havlíčkem (za ANO) a ředitelem ŘSD Radkem Mátlem slavnostně otevřeli dva nové desetikilometrové ...

OBRAZEM: Kaple betlémská v Besednici se opět nadechla a ožila

Kaple betlémská v Besednici poslední dobou stála osiřele pod tamním kostelem. Nyní se ale díky ochotným dobrovolníkům znovu probudila k životu.

Příběh písně: Píseň o ruským císaři a prajským králi

Dne 19. října 1815 projížděl přes Hlubokou v jižních Čechách car Alexandr I. O sedm let později, 30. prosince 1822, cestoval skrze České Budějovice pruský král Fridrich Vilém a jen dva dny poté, 1. ledna 1823, se těmito místy prohnal opět Alexandr...

Tato informační stránka o Karel Filip zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Filip" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes