15
new stories - click to show

Katarína Knechtová Slovenská zpěvačka

Related to


Stories

VIDEO: Poetika překvapuje pokřiveně laděnou novinkou Elegie

14:07 » Monstermusic
Popové uskupení z Vysočiny pokračuje s ochutnávkou cizích žánrů. Na novém singlu Elegie Poetika spolupracovala s frontmanem kapely John Wolfhooker a tvrdý vliv je znát. Nahlédněte do temných duší v novém videoklipu. „Myslím, že celý projekt Identi...

Katarína Knechtová stále bojuje s covidem. Převrátilo jí to naruby celý život

4.December » CNN Prima NEWS
Koronavirus si nevybírá. Do jeho spárů se dostala další z celebrit, konkrétně zpěvačka Katarína Knechtová, která promluvila o tom, nakolik je těžké bojovat s nákazou.

Katarína Knechtová už 2 měsíce bojuje s covidem: Slovenská zpěvačka má stále pozitivní testy

3.December » Super.cz
Vleklé zdravotní komplikace, kterých se nemůže zbavit. Katarína Knechtová (39) už před několika týdny onemocněla koronavirem. Onemocnění se slovenské zpěvačky a někdejší porotkyně SuperStar stále drží.

Knechtová o covidu-19: Chytila jsem černého Petra, tlak na hrudníku byl strašný!

2.December » stars24.cz
Katarína Knechtová se tomu snažila vyhnout, přesto se nakazila koronavirem. Onemocnění covid-19 u ní navíc nemělo úplně bezproblémový průběh. Známá zpěvačka prozradila další podrobnosti.

Knechtovou změnil koronavirus: Porotkyni SuperStar už podle hlasu nepoznáte!

1.December » Blesk.cz
Hlas je jednoznačně největší devizou zpěváků, ale Katarína Knechtová (39) vůbec nezní jako kdysi. Nedávno přiznala, že překonala koronavirus, který ji připravil o hlas!

Známá Slovenka prodělala koronavirus: Tato část těla prý zažila středověk!

28.November » stars24.cz
Koronavirus se nevyhýbá ani známým slovenským osobnostem. Nejnověji přiznala prodělání nákazy oblíbená zpěvačka Katarína Knechtová, která nešetřila detailním popisem toho, co jí bylo.

Šarlatán, který zachraňoval životy

10.November » LaCultura.cz
Jan Mikolášek byl významný český léčitel, jehož příběh byl nedávno připomenut díky natáčení filmu Šarlatán. Scénář do knižní podoby převedl Josef Klíma a vydavatelství Témbr jej publikovalo jako audioknihu v podání Lukáše Hlavicy. Léčitelé, bylink...

Hlasujte pro Hit týdne!

8.November » ČRo
Pojďte s námi hledat ten nejlepší - každou neděli po 19. hodině nebo pondělí po 22. hodině, k tomu uslyšíte aktuální světové žebříčky, žhavé novinky a pohledy zpátky.

Epidemie: Přibylo 13 231 nakažených, nemocnice čeká největší nápor příští týden

6.November » globe24.cz
Testy ve čtvrtek potvrdily v Česku nákazu koronavirem u 13.231 lidí. Je to o asi 2500 méně než ve středu, kdy byl zatím nejvyšší denní přírůstek od začátku epidemie, a zhruba stejně jako minulý čtvrtek.

Vycházejí nová alba Dagmar Voňkové, Radůzy a Kataríny Knechtové!

5.November » stars24.cz
V listopadu vycházejí nová hudební alba výrazných ženských interpretek Dagmar Voňkové (Archa), Radůzy (Kupředu plout) a Kataríny Knechtové (Svety). Nahrávka Voňkové nabízí dva roky starý koncert pro festival Struny podzimu konaný u příležitosti zp...

Vycházejí nová alba Dagmar Voňkové, Radůzy a Kataríny Knechtové

5.November » Seznam Zprávy
V listopadu vycházejí nová hudební alba výrazných ženských interpretek Dagmar Voňkové (Archa), Radůzy (Kupředu plout) a Kataríny Knechtové (Svety).

Vycházejí nová alba Dagmar Voňkové, Radůzy a Kataríny Knechtové

5.November » ČeskéNoviny.cz
Praha - V listopadu vycházejí nová hudební alba výrazných ženských interpretek Dagmar Voňkové (Archa), Radůzy (Kupředu plout) a Kataríny Knechtové (Svety). Nahrávka Voňkové nabízí...

Tato informační stránka o Katarína Knechtová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Katarína Knechtová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes