15
new stories - click to show

Petr Kočí

Related to

Uhlíkovou stopu bohatých navyšuje cestování, chudých vytápění. Spočítejte si tu svoji

10.May » iROZHLAS
Výzkum ukazuje, že se v názorech na klima do velké míry shodnou příslušníci všech společenských skupin. Liší se velikost uhlíkové stopy, kterou jednotlivé třídy ke změnám klimatu přispívají.

Zboží&Prodej 4/2021: Privátní značky; Obslužný úsek; On-line platby

Časopis Zboží&Prodej č. 281 (4/2021) právě vychází a opět se můžete těšit na řadu inspirativních článků a dalších informací. Jaká témata v aktuálním čísle ZaPmag najdete? → Jako jeden z největších hráčů v segmentu DIY na světě, v roce 2019 byl Bau...

Být vzdělanější než rodiče? V Česku mimořádně těžké, po pandemii ještě víc

27.April » iROZHLAS
Nová data ukazují, jak se za deset let vyvinuly názory rodičů na základní školy, kam chodí jejich děti. A co s nimi udělal rok distanční výuky, kdy se vídali s učiteli nejen na třídních schůzkách, ale i ve vlastním obýváku nebo v kuchyni.

Poslanci schválili způsob počítání voleb. ANO by podle něj mělo o devět křesel méně, Topolánek většinu

7.April » iROZHLAS
Hnutí ANO by mělo o devět poslanců méně, naopak klub STAN by o tři poslance posílil. To jsou nejvýraznější změny při přepočtu výsledků posledních voleb podle návrhu, na kterém se shodli poslanci.

Volební kalkulačka. Spočítejte si, komu by nejvíce pomohly nové varianty sčítání hlasů

28.March » iROZHLAS
V říjnových sněmovních volbách se začnou poslanecké mandáty rozdělovat nově. Zákonodárci teď posuzují několik variant. Porovnejte je mezi sebou i se starým klíčem v interaktivní kalkulačce.

DATA: Kde se v roce 2020 nejvíc zvýšila úmrtnost? Česko těsně předstihlo Belgii

1.March » iROZHLAS
V Česku zemřelo v roce 2020 o 20 tisíc lidí, to je o 18 procent více než je průměr za předchozích pět let. Mezi evropskými státy jde o nejhorší výsledek po Polsku, Španělsku a Slovinsku.

Od moru ke covidu: unikátní data, jak se měnily příčiny úmrtí Čechů od císaře pána do dneška

4.January » iROZHLAS
S covidem, nebo na covid? Odpověď na otázku, která loni zamotala hlavu celé civilizaci – tedy co považovat za příčinu úmrtí – hledá lékařská statistika přes sto let.

Nejčtenější 2020: nejvíc vás zajímal virus, ale také George Floyd, František Mrázek nebo nosorožec Sudán

25.December » iROZHLAS
Zpravodajský server iROZHLAS.cz přináší přehled lidí, témat a článků, které v každém z týdnů končícího roku upoutaly pozornost nejvyššího počtu čtenářů.

legalTV.cz: Co dělat, když o vás média napíší, že jste podvodník?

23.December » Lidovky.cz
„Ve většině oblastí života platí, že nejjednodušší a nejrychlejší řešení je pokusit se dohodnout. Když nás tedy klient kontaktuje s tím, že o něm byla napsána nějaká nepravda, je jedno jestli to bylo v novinách, na nějakém internetovém portálu neb...

Datový novinář k údajům o úmrtnosti a covidu-19: Tyčí se tam velehora z přelomu října a listopadu

10.December » iROZHLAS
V posledním říjnovém a prvním listopadovém týdnu v Česku zemřely přes čtyři tisíce lidí, což je výrazné vybočení z normálu. Nakolik to lze přičítat druhé vlně koronavirové epidemie?

Kvůli epidemii dosáhl počet zemřelých maxima. Nejvíc úmrtí přibylo na Vysočině, nejmíň v Praze

7.December » iROZHLAS
Přes čtyři tisíce lidí zemřelo podle evidence obyvatel v posledním říjnovém i v prvním listopadovém týdnu. Jsou to nejvyšší týdenní počty úmrtí v novodobé historii a dvojnásobek průměru tohoto období za posledních patnáct let.

Společnost rozdělená koronavirem: sabotérů je minimum, podceňujících více

9.November » iROZHLAS
Nová analýza sociologických dat našla ve společnosti pět skupin: ustarané, respektující, hazardéry, podceňující a sabotéry.

Tato informační stránka o Petr Kočí zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Kočí" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes