Jiří Kokmotos

Vztahuje se k

„Pro mě je teď život jenom pohádka.“ Poslední rozhovor s Pavlem Šrutem na Dvojce

22.dubna » ČRo 2 - Praha
V pátek 20. dubna 2018 ve věku 78 zemřel básník, textař, překladatel a spisovatel Pavel Šrut. V audioarchivu Dvojky máme jako poslední uchovanou jeho návštěvu z 26. března 2010 v rámci Noci s Andersenem.

O technologiích pro nevidomé v pořadu Co vy na to? v Českém rozhlase Brno

15.března » Weblogy.cz
S Jiřím Kokmotosem jsme si v pořadu Co vy na to? povídali o tom, jak informační a komunikační technologie pomáhají lidem s těžkým postižením zraku kompenzovat jejich postižení. Ať už v situacích, v nichž se ocitají sporadicky (například volby), tak…

Mezi seniory zavítal Český rozhlas

1.března » Blansko.cz
(Blansko.cz) Beseda na téma „Jak se dělá rozhlas“ s ředitelem Českého rozhlasu Brno Jaromírem Ostrým, a moderátorem a vedoucím programů brněnského rozhlasového studia Jiřím Kokmotosem proběhla v Domě s pečovatelskou službou v ulici Pod Javory 14. ...

Sýrová žemlovka se špenátem

6.prosince » ČRo Brno
Recept, který z besedy v Prostějově přivezli Jaromír Ostrý s Jiřím Kokmotosem. Autorovi velice děkujeme, i když bohužel zapomněl připsat jméno. Tuhle slanou variaci určitě ocení všichni strávníci.

Návštěva moderátorů Českého rozhlasu Brno

27.září » Hulín
Příjemnou a uvolněnou atmosféru nám dovezli moderátoři Českého rozhlasu Brno s pořadem Jak se dělá rozhlas.

Jak se dělá rozhlas

14.srpna » Hulín
Město Hulín zve na pohodové odpoledne na náměstí. Pánové Jaromír Ostrý a Jiří Kokmotos z českého rozhlasu Brno nám vysvětlí "Jak se dělá rozhlas".

Jak se dělá rozhlas?

11.května » Boskovice
Úterý 16. 5. 2017 v 15.30 videosál kina Panorama. Městská knihovna zve na setkání s ředitelem Českého rozhlasu Brno Jaromírem Ostrým a vedoucím programu Jiřím Kokmotosem.

Pomazánka ze sušených rajčat podle maminky Jiřího Kokmotose

29.prosince » ČRo Brno
Jiřímu Kokmotosovi občas na cestu z Prahy do Brna maminka nabalí právě tuhle pomazánku. Ten si ji pak rád vychutnává i s panem ředitelem, který si tuhle pomazánku velmi oblíbil.

Jiří Kokmotos hostem talk show Gentlemen´s Club

12.května » VOŠP
Vedoucí programu Českého rozhlasu Brno Jiří Kokmotos byl hostem talk show Gentlemen´s Club, kterou připravují studenti Vyšší odborné školy...
Lucie Černíková - Česká herečka
Václav Žmolík - Český novinář
Václav Hybš - Český hudebník

Tato informační stránka o Jiří Kokmotos zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Kokmotos" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes