Martin Komárek Český novinář

Vztahuje se k

Vyrozumění exekutora o zastavení exekuce - povinný Martin Komárek

9.srpna » Nový Bydžov
Soudní exekutor JUDr. Igor Ivanko požádal o zveřejnění vyrozumění o zastavení exekuce - povinný Martin Komárek. Další podrobnosti viz příloha.

„Kluci z plakátů Babiše“ jsou mimo jako Sobotka. Kdo naopak zavětřil návrat?

7.srpna » Blesk.cz
Zatímco expremiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) dobrovolně sekl s kariérou ve vysoké politice a vzdal se i poslaneckého mandátu, řada jeho někdejších kolegů ze Sněmovny větří na podzim šanci na návrat. A to během senátních, ale i komunálních voleb. Znám...

Fotbal: Divočina v Olešnici. Šumperk vedl o tři góly, ale zachránily ho až penalty

30.července » Šumperk.info
Papírové předpoklady pokaždé nehrají prim. Dokázali to fotbalisté Olešnice u Bouzova, kteří v sobotním předkole MOL Cupu pořádně potrápili favorizovaný Šumperk. Nováček I. B třídy to s hosty dotáhl až do penaltového…

Festival dřeva v Ostravě

30.července » Informuji.cz
V Ostravě se letos v září uskuteční již XIV. Festival dřeva s... | Ostrava - (2018-09-08 11:00:00 - 2018-09-08 00:00:00)

Babišovo ANO, strana jednoho muže. Kdo nesouhlasí, odchází

25.července » Forum24
Strana jsem já, svěřil se už před dvěma lety Andrej Babiš britskému novináři z Financial Times. Neřekl nic překvapivého, ani nic, co by se za dobu existence hnutí ANO jakkoli změnilo. Co se ale mění, jsou lidé kolem Andreje Babiše. A nesouvisí to ...

Martin Komárek: Ještě k tomu Trumpovi

23.července » ParlamentniListy.cz
Samozřejmě změnil své komentáře k setkání s Putinem a všechny média lidi napálil. Včera je s Putinem skoro kamarád, dnes ho bere jako hlavního nepřítele.

Proč (ne)podporuji Babiše ve spolupráci s komunisty: Anketa současných i bývalých stoupenců ANO

20.července » Reflex.cz
Časopis Reflex položil řadě bývalých i současných podporovatelů Andreje Babiše anketní otázku: Jak se díváte na to, že současný premiér sestavil vládu s podporou komunistické strany?

Tato informační stránka o Martin Komárek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Komárek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes