King Kong

Vztahuje se k

Úterní premiéra Dubčeka překoná vše, co tento týden bude v TV

22:57 » Kritiky.cz
Tento týden je ovlivněn výročím 50 let roku 1968, a tak se v úterý bude na co koukat. Nesmíme zapomenout ale na to, že prázdninové období končí, a tak se přestávají opakovat všechny reprízy, do televizí jdou kvalitní, oskarové a hvězdné, filmy. Vy...

MEG: Monstrum z hlubin – recenze filmu

12.srpna » AVmania.cz
Prehistorický obří žralok proti traumatizovanému záchranářovi v podání Jasona Stathama. V béčkovém žraločím thrilleru, jemuž chybí osobitost, nadsázka, krev i nervy drásající napětí.

Půl hodiny na Titaniku znamenal únik před jistou zkázou

7.srpna » Metro
Zamčení u motoru s cílem dostat se na palubu před nárazem do ledovce. To byla výzva pro redakci Metra. Další články k tématu: Češi propadají únikovkám, snaží se díky důvtipu utéct ze zamčené místnosti Pomóc, jde po nás King Kong, vyzkoušeli jsme ú...

Godzilla: King of Monsters má první trailer

22.července » Kritiky.cz
Za rok bude další pokračování Godzilly. Znovu se vrátí herec z minulého filmu Ken Watanabe. Tentokrát ale slavná zmutovaná příšera bude bojovat proti ještě ničivějším protivníkům, jako je King Ghidorah, Mothra, Rodan i Ghidorah.

Mrakodrap: recenze filmu

21.července » AVmania.cz
Dwayne Johnson v generickém mixu katastrofického Skleněného pekla a akční Smrtonosné pasti, kterému by slušel větší nadhled a ochota pohrát si s žánrovými klišé, jichž tak hojně a nepříliš invenčně využívá.

Jurský svět: Zánik říše – recenze filmu

23.června » AVmania.cz
Sázka na komornější atmosféru, prodchnutou hororovým napětím, vychází. Scenáristická recyklace již známých motivů nejen této ságy ale způsobuje, že jurská série přichází o svou osobitost a základní nastavení.

Recenze: Dokonalé triky nestačí, novému Jurskému světu chybí tajemství i napětí

22.června » Bleskově.cz
Pátý díl ságy o Jurském parku především recykluje či přeskupuje dříve viděné motivy, nápady a zápletky.

Téma: 10+1 trikových filmů, které změnily svět

20.června » Dokina.cz
Dinosauři se právě vrací do kin, a tak je dobré si připomenout, jakými trikovými parádami nás Hollywood ohromoval v dávné i nedávné historii.

Kam se hrabou Spider-Man a King Kong: Mýval vyšplhal na mrakodrap!

14.června » Aha!
Hrál si na Spider-Mana? Nebo snad na King Konga? Hitem sociálních sítí se stal mýval, který šplhal po dvaadvacetipatrovém mrakodrapu v Minnesotě!

Na obzoru: Monstra a herní legendy

11.června » MovieZone.cz
Rubrika Na obzoru nám z homepage zmizela, z MovieZone ale ne. Najdete ji tady a vždy prvního, jedenáctého a jednadvacátého v měsíci se v ní objeví novinky. Vždycky do ní nacpeme osm chystaných projekt...

Tato informační stránka o King Kong zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "King Kong" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes